Witaj w gronie Nauczycieli Jutra!

Wyświetlanie 1–25 z 94 wyników

10-minutowa rewolucja – od rozgrzewki po kontrolę bilecików. Szybkie pomysły na lekcje matematyki

Pragniesz zmian na swoich lekcjach matematyki bez wielkich rewolucji? Poznaj pomysły na lekcje matematyki, które pobudzą ciekawość i zaangażowanie uczniów. Na szkoleniu otrzymasz gotowe szablony i bazę gotowych pomysłów na rozpoczęcie i zakończenie Twoich lekcji. Dowiesz się, jak wykorzystać te narzędzia do zwiększenia zaangażowania na lekcji i zrozumienia matematycznych pojęć. Pomóż Twoim uczniom uczyć się efektywniej na lekcji matematyki!

Koszt udziału w webinarze i rocznego dostępu do kursu: 67.00 

PomysłoSfera IV – Nowalijki edukacyjne – Konferencja online dla Nauczycieli Jutra

PomysłoSfera to pomysł na inspirację dla każdej nauczycielki i każdego nauczyciela. Znajdziesz w niej 12 ciekawych wykładów z naszą kadrą. Poznaj 12 pomysłów na edukację!

Koszt udziału na żywo i rocznego dostępu do nagrań: 79.00 

Jak wybrnąć i nie zabrnąć? Egzaminy klasyfikacyjne uczniów w edukacji domowej

Pracujesz w publicznej szkole i masz w klasie uczniów w edukacji domowej? To właśnie Ty musisz przygotować dla nich egzaminy roczne? Egzaminy klasyfikacyjne uczniów w edukacji domowej budzą najwięcej obaw i emocji. Trudno się dziwić – z jednej strony nie widzimy ucznia i jego pracy przez cały rok, z drugiej zaś mamy zatwierdzić, że opanował materiał. Podczas szkolenia powiemy Ci co prawo mówi, a o czym milczy, opowiemy o dobrych praktykach w egzaminowaniu uczniów, pokażemy jak sprawnie przygotować sensowny, ciekawy

Koszt udziału w webinarze i rocznego dostępu do kursu: 67.00 

Mamo, jeszcze chwilkę… Pomysły na świetlicę szkolną, w której chce się być.

Przepełnione świetlice, dzieci w wieku od 6 do 15 lat, różne oczekiwania i potrzeby. Jak się w tym odnaleźć? Jak zapewnić dzieciom możliwość relaksu pozbycia się frustracji, których doznały uczestnicząc w zajęciach szkolnych? Jakie zaproponować zajęcia, by rozpalić światło w oczach świetlików? Odpowiedź na powyższe pytania już istnieją i warto się z nimi zapoznać, by praca w świetlicy nie kojarzyła się wyłącznie z hałasem i stresem, a praca nauczycieli wychowawców była doceniana.

Koszt udziału w webinarze i rocznego dostępu do kursu: 67.00 

Zaczytana klasa. Pomysły na lektury i projekty czytelnicze w klasach 1-3

Zabierz uczniów w czytelniczą podróż. Pokaż im, jak piękny i bogaty jest świat książek! Jeśli poszukujesz ciekawych sposobów omawiania lektur szkolnych w klasach I-III, szukasz pomysłów na innowację czytelniczą, chcesz poznać gotowe, sprawdzone sposoby, które możesz od razu wprowadzić w swojej klasie zapisz się najbliższe szkolenie dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej!

Koszt udziału w webinarze i rocznego dostępu do kursu:67.00 

30% sukcesu! Matura z języka polskiego – sposoby na opornych

Uczysz języka polskiego w szkole średniej. Twoi uczniowie chcą zdawać maturę, choć trudno nazwać ich pasjonatami literatury. Co można jeszcze zrobić dla tegorocznych maturzystów i jakie zmiany wprowadzić w całym cyklu przygotowania uczniów do matury? Zapisz się na szkolenie, a wzbogacisz swój warsztat nauczyciela o konkretne materiały ćwiczeniowe, które będziesz mógł/ mogła wykorzystać na zajęciach z uczniami.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 67.00 

Sztuczna inteligencja na lekcji – Jak nauczyć uczniów mądrego korzystania z AI?

Najnowsza technologia potrafi rozleniwiać. Dawać iluzję, że dostaniemy szybkie, łatwe, gotowe i dobre odpowiedzi. Zapraszać do robienia bezmyślnego kopiuj-wklej.  Jak pokazać uczniom, że to ułatwienie nie zwalnia ich z samodzielnego myślenia? Na szczęście da się to z sukcesem zrobić wprowadzając narzędzia AI na różne przedmioty szkolne. Zapraszamy nauczycielki i nauczycieli ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych na kurs, na którym otrzymacie bazę metod, które z powodzeniem dostosujecie do swojego przedmiotu.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 67.00 

OD STÓP DO GŁÓW. Przepis na angażujące zajęcia ruchowe w przedszkolu i klasach I-III

Jeśli pracujesz z przedszkolakami i młodszymi uczniami doskonale wiesz, jak bardzo dzieci w tym wieku potrzebują ruchu, szczególnie w formie przerywników zajęć. Przez różnorodne zabawy i ćwiczenia, zobaczysz jak angażować swoich podopiecznych i rozwijać ich umiejętności motoryczne w trosce o harmonijny rozwój. Zapisz się, a zobaczysz, jak ogromny wpływ mogą mieć zajęcia ruchowe w przedszkolu i klasach I-III!

Koszt udziału rocznego dostępu do kursu: 67.00 

Milczenie jest wrogiem dzieciństwa – jak przygotować zgodne z prawem Standardy Ochrony Małoletnich?

Placówki oświatowe stoją obecnie przed wielkim wyzwaniem. Zgodnie z nowelizacją Ustawy z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy, placówki zobowiązane są opracować i wdrożyć Standardy Ochrony Małoletnich od dnia 15.02.2024r. Jak powinny one wyglądać, aby były one zarówno zgodne z nowymi przepisami jak i jasne, przejrzyste i użyteczne? Nie chodzi przecież o wytwarzanie kolejnych dokumentów, ale o wypracowanie takich procedur, aby realnie chronić naszych podopiecznych.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 79.00 

Nie mów nikomu, co się dzieje w domu! Pomoc uczniom z rodzin dysfunkcyjnych.

Agresywne zachowania dziecka, wycofanie, spóźnienia, przesiadywanie w szkole bardzo długo, kiepskie oceny pomomo potencjału. To tylko niektóre sypmtomy, które mogą świadczyć, że dziecko może być ofiarą przemocy domowej. Jak je poprawnie rozpoznać? Jakie są rodzaje przemocy domowej  i co się wtedy dzieje z naszymi uczniami?  Jak sobie radzić w tak trudnych dla nas sytuacjach? Jakie są obowiązki szkoły w takiej sytuacji?  Na te pytania odpowiemy w kursie.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 65.00 

Jak oceniać bez oceniania – czyli co zamiast stopni?

Szukasz sposobów, by skutecznie motywować, dawać uczniowi informacje o jego wiedzy i umiejętnościach, doceniać go i czynić to wszystko w zgodzie z prawem oświatowym? Zapisz się na szkolenie! Spotkanie będzie w dużej mierze refleksją nad ocenianiem, nad jego zasadnością, celowością i funkcjonalnością. Poznasz też bazę pomysłów – jak oceniać bez wystawiania ocen.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 67.00 

Szkolna diagnoza pedagogiczna – z marszu. 5 narzędzi diagnostycznych dla każdego nauczyciela

Wstępna diagnoza pedagogiczna jest wymagana od szkoły w zakresie umiejętności uczniów, u których występują trudności w nauce, dlatego właśnie przygotowałyśmy kurs, podczas którego poznamy zestaw narzędzi diagnozujących, które każdy może wykorzystać u uczniów w każdym wieku, od edukacji wczesnoszkolnej po uczniów starszych.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 67.00 

Akcja – operacja! Recepta na “medyczny” projekt w edukacji wczesnoszkolnej

"AKCJA – OPERACJA!” to propozycja na realizację kilkudniowego projektu w edukacji wczesnoszkolnej, który wprowadzi uczniów w tajniki zawodów medycznych. Na szkoleniu otrzymasz gotowe materiały i pomoce dydaktyczne do wydruku, listę przyborów, które warto pozyskać współpracując z rodzicami, inspirujące fotografie i solidną dawkę motywacji do działania!

Koszt rocznego dostępu do kursu: 67.00 

Opowiem Ci o… metodzie (na)uczenia. Jak stosować storytelling w edukacji?

Pamiętasz te niesamowite lekcje, kiedy Twoja nauczycielka/ nauczyciel opowiadali o swoim przedmiocie, a klasa słuchała jakby była to najpiękniejsza baśń? Takie lekcje zostawały na długo w pamięci, a wiedza sama wchodziła do głowy. Storytelling nie jest wbrew pozorom sztuką dla wybranych. Można się jej nauczyć. Na naszym szkoleniu poznasz techniki i metody, dzięki którym nie tylko sam/a wejdziesz na nowy poziom w nauczaniu, ale i pokażesz uczniom jak oni mogą korzystać z tej metody!

Koszt rocznego dostępu do kursu: 67.00 

Przyrodnicze iGRAszki – Grywalizacja na lekcje biologii, geografii, przyrody, chemii i fizyki

Przedmioty przyrodnicze mają w sobie uniwersalizm, pozwalający na wypełnianie gotowych szablonów gier i zabaw dowolnymi treściami. Rozwiązania zaproponowane na kursie wypełnisz treściami ze swojego przedmiotu - przyrody, biologii, geografii, chemii, czy nawet fizyki. Zyskasz narzędzia udowadniające uczniom, że Przyroda jest fascynująca niezależnie od tego pod jakim kątem ją obserwujesz!

Koszt rocznego dostępu do kursu: 67.00 

“Zawodoznawstwo w świecie zmian” – Jak uczyć o współczesnym rynku pracy?

Zapisz się na kurs "Zawodoznawstwo w świecie zmian" i dowiedz się jak uczyć o współczesnym rynku pracy! Pora odejść od przedstawiania rynku pracy na modłę podziału zawodów rodem z lat 60-tych XX wieku. Przygotuj swoich uczniów do podjęcia świadomych decyzji na podstawie nowoczesnych zajęć z zakresu zawodoznawstwa!

Koszt rocznego dostępu do kursu: 72.00 

Potwornie prosty sposób na klasowe zasady. Jak korzystać z Classdojo w edukacji wczesnoszkolnej?

Jako nauczyciel/nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej na pewno poszukujesz sposobów na skuteczne wypracowywanie zasad grupowych. Zapisz się na szkolenie "Jak korzystać z Classdojo", a przedstawimy Ci narzędzie ułatwiające pracę na lekcji, dzięki któremu zmotywujesz swoich uczniów, a przy tym poznasz sprawdzoną metodę pracy z klasą!

Koszt rocznego dostępu do kursu: 67.00 
Sale!

SKANDYNAWSKIE DROGOWSKAZY – Na tropie edukacji skandynawskiej w przedszkolu i klasach I-III

"Na tropie edukacji skandynawskiej" to wyjątkowe szkolenie, które będzie dla Ciebie drogowskazem w drodze do wprowadzenia prostych zmian! Dzięki naszym rozwiązaniom możliwym do wdrożenia w Twojej placówce przekonasz się, że zmiana nie wymaga rewolucji. Na naszym szkoleniu poznasz szereg metod, sposobów i inspiracji, dzięki którym będziesz wiedzieć JAK zastosować skandynawskie rozwiązania w polskiej edukacji.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 45.00 

SZKOŁA OD ŚWIĘTA Jak odczarować szkolne uroczystości?

Kolejny raz zostałaś wyznaczona do zorganizowania uroczystości szkolnej? Jesteś już zmęczona szukaniem sensownych scenariuszy po internecie oraz zapraszaniem do współpracy uczniów czy innych nauczycieli? Czujesz się z tym zupełnie sama, a jednocześnie przecież zależy Ci, aby efekt był super? Weź udział w kursie i dowiedz się, jak efektywnie i efektownie poradzić sobie z organizacją uroczystości. Otrzymasz aż 8 gotowych, autorskich scenariuszy.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 65.00 

Gry i grywalizacja w edukacji – bezpłatne nagrania z konferencji Let’s Play!

Interesują Cię gry i grywalizacja w edukacji i chcesz pogłębić swoją wiedzę? A może właśnie nie wiesz wiele na ten temat i chcesz to zmienić? W kursie znajdziesz 15 bezpłatnych nagrań z konferencji Let's Play! Game based learning (Nie)zwykła edukacja, dzięki którym zgłębisz tę innowacyjną metodę i przekonasz się, czy jest ona dla Ciebie!

Dostęp bezpłatny, wystarczy się zapisać 0.00 
Sale!

Sztuczna Inteligencja na rzecz edukacji Korepetycje z AI dla każdego nauczyciela

Po co ludzie tworzą narzędzia oparte o Sztuczną inteligencję? Aby ułatwić pracę i życie – sobie i innym. To dość oczywiste. Nie ma żadnego powodu, aby z tych ułatwień nie korzystać i w pracy nauczycielki/nauczyciela. Zapisz się na kurs i poznaj narzędzia, dzięki którym Twoja praca nauczyciela będzie łatwiejsza, szybsza i bardziej efektywna.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 40.00 

Game On: Wkręć się w Matmę! Szablony grywalizacji na lekcje matematyki

"Game On: Wkręć się w Matmę!" to niepowtarzalne szkolenie, które zmieni zwykłe zadania w ekscytujące wyzwania. Na szkoleniu otrzymasz gotowe szablony grywalizacji na lekcje matematyki, które możesz łatwo dostosować do dowolnego tematu i wypełnić własnymi zadaniami.  Odkryj, jak wprowadzić element zaskoczenia i emocji na swoje lekcje!

Koszt rocznego dostępu do kursu: 67.00 

Pewni siebie, pewni swego! – Efektywne doradztwo zawodowe w szkole // ścieżka edukacyjna

Koszt rocznego dostępu do ścieżki edukacyjnej: 295.00 
Sale!

Pewni siebie, pewni swego! – Efektywne doradztwo zawodowe w szkole // ścieżka edukacyjna

Okazyjna cena Ścieżka doskonalenia dla szkolnych doradców zawodowych ZAKRES TEMATYCZNY Dokumentacja doradcy szkolnego Zaplanowanie działań na cały rok dla wszystkich uczniów Lekcje z zakresu doradztwa zawodowego Indywidualne wsparcie uczniów Koszt rocznego dostępu do ścieżki edukacyjnej: 390.00 zł 295.00 zł Zapisz się na ścieżkę doskonalenia Opis ścieżki Kursy w ścieżce Co dostaniesz – korzyści Co wziąć pod uwagę […]

Koszt rocznego dostępu do ścieżki edukacyjnej: 295.00 
Sale!

Innowacyjne i bezpieczne przedszkole – najlepsza baza edukacji! // ścieżka edukacyjna

Out z stock Ścieżka doskonalenia dla nauczycieli edukacji przedszkolnej ZAKRES TEMATYCZNY Współpraca z rodzicami Innowacje pedagogiczne dla przedszkoli Dostosowanie do nowych pokoleń dzieci Kształcenie kompetencji przyszłości Koszt rocznego dostępu do ścieżki edukacyjnej: 390.00 zł 295.00 zł Zapisz się na ścieżkę doskonalenia Opis ścieżki Kursy w ścieżce Co dostaniesz – korzyści Opis ścieżki Przedszkole to miejsce wszechstronnego rozwoju […]

Koszt rocznego dostępu do ścieżki edukacyjnej: 295.00 

SPE-cjaliści od zadań SPE-cjalnych // ścieżka edukacyjna

Koszt rocznego dostępu do ścieżki edukacyjnej: 295.00 
Sale!

SPE-cjaliści od zadań SPE-cjalnych // ścieżka edukacyjna

Out z stock Ścieżka doskonalenia dla nauczycieli pracujących z uczniami z SPE w klasach ZAKRES TEMATYCZNY Integracja klasy i reagowanie na wykluczenie Plan zajęć dla wychowawców i pomysły na lekcje Współpraca z rodzicami Relacyjne podejście do uczniów Koszt rocznego dostępu do ścieżki edukacyjnej: 390.00 zł 295.00 zł Zapisz się na ścieżkę doskonalenia Opis ścieżki Kursy w ścieżce […]

Koszt rocznego dostępu do ścieżki edukacyjnej: 295.00