Game On: Wkręć się w Matmę! Szablony grywalizacji na lekcje matematyki

“Game On: Wkręć się w Matmę!” to niepowtarzalne szkolenie, które zmieni zwykłe zadania w ekscytujące wyzwania. Na szkoleniu otrzymasz gotowe szablony grywalizacji na lekcje matematyki, które możesz łatwo dostosować do dowolnego tematu i wypełnić własnymi zadaniami.  Odkryj, jak wprowadzić element zaskoczenia i emocji na swoje lekcje!

Koszt rocznego dostępu do kursu: Original price was: 67.00 zł.Current price is: 56.00 zł.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 56.00

Znasz to uczucie, kiedy długie godziny spędzone na poszukiwaniu materiałów, często kończą się niezadowoleniem. Zadania są inne, niż byśmy chcieli, nie spełniają naszych wymagań, nie pasują do Twojej klasy. A co, gdybyśmy mogli tworzyć niesamowite lekcje przy użyciu metody kopiuj-wklej?

Zmień zwykłe zadania w ekscytujące wyzwania, które wzbudzą entuzjazm Twoich uczniów i sprawią, że będą prosić o więcej! O więcej lekcji matematyki! Odkryj, jak wprowadzić element zaskoczenia i emocji na swoje lekcje i dowiedz się, jak stworzyć niesamowite doświadczenia, które utrzymają zaangażowanie uczniów i na długo pozostaną w ich pamięci. Wkręć uczniów w Matmę i wkrocz do świata edukacji, w którym staje się ona fascynującą, pełną niespodzianek przygodą! Ale uwaga, bo możesz wkręcić się bardziej niż uczniowie 😉

Na szkoleniu otrzymasz gotowe szablony grywalizacji, które możesz łatwo dostosować do dowolnego tematu i wypełnić własnymi zadaniami. Uczniowie, którzy do tej pory mogli mieć problemy z zaangażowaniem, teraz będą niecierpliwie czekać na następną lekcję.

Pokażę Ci, że można to zrobić z każdym tematem, nie ma znaczenia czy w szkole podstawowej, czy ponadpodstawowej. Pamiętaj, bierzesz udział w szkoleniu na własne ryzyko! Szablony, które otrzymasz, są jak czekolada – jak raz spróbujesz, to trudno jest przestać!

Czas zacząć grę!

Organizacja szkolenia:

• Efektywne uczenie się według neurodydaktyki.
  • Dlaczego kreatywność jest tak ważna w dzisiejszej szkole?
  • Umiejętności przyszłości na lekcji matematyki.
  • Kilka pomysłów na matematykę w ruchu.
  • Kilka propozycji na projekty “last minute”, idealne na nieplanowane lekcje.
  • Praca w grupie z mojego doświadczenia, dobre praktyki.
  • Jak szybko zgrywalizować dowolną lekcję z użyciem gotowych szablonów?
  • Zgrywalizowany dział lub semestr bez wielkich przygotowań.

W każdym z naszych kursów zamieszczamy materiały przygotowane przez osoby prowadzące szkolenie. W kursie “Game On: Wkręć się w Matmę! Szablony grywalizacji na lekcje matematyki”  pobierzesz:

trenerka Marta Czyrkiewicz

Nauczycielka i pasjonatka matematyki. Prowadzi lekcje logiki i projekty matematyczne, tworzy materiały edukacyjne dla nauczycieli z całego świata (USA, Australia, Włochy, Indie, Polska). Skupia się na grywalizacji, nauczaniu opartym na projektach, zastosowaniu matematyki w życiu codziennym, nauczaniu przez odkrywanie i połączeniu matematyki ze sztuką. Prowadzi grupę dla nauczycieli i bloga matematycznego – Inspire Math Matematyka (FB, IG), z pomysłami na „inne” lekcje. Ambasadorka portalu Zlotynauczyciel.pl, członek Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, laureatka II miejsca w konkursie Edukacja Jutra 2023 Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju na najlepszy scenariusz zajęć z zakresu przedsiębiorczości. Szkoli siebie (na międzynarodowych konferencjach) i innych – na szkoleniach, webinariach i konferencjach.

Spodobają Ci się także inne Szkolenia Kursy Webinary dla matematyków