Witaj w gronie Nauczycieli Jutra!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Miej wzorowe z oceniania, czyli jak zrobić naprawdę sensowny wewnątrzszkolny system oceniania zachowania

Wewnątrzszkolny system oceniania zachowania w Twojej szkole jest niedopasowany do realiów pracy z uczniami i dobrze byłoby go zmienić? Sprawdź gotowe rozwiązania od Dyrektorki szkoły, która już dokonała zmiany systemu i opowie Ci, jak znacznie ułatwić ocenianie z zachowania. Spotkanie adresowane jest do nauczycielek, nauczycieli, dyrektorek i dyrektorów, specjalistów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy widzą potrzebę zmian i których „gniotą” skostniałe systemy oceniania zachowania uczniów.

Koszt udziału w webinarze i rocznego dostępu do kursu: 72.00 

Przystępna terapia pedagogiczna. Metoda 18 struktur wyrazowych na trudności w czytaniu i pisaniu

Szkolenie "Metoda 18 struktur wyrazowych" zaopatrzy Cię w gotowe ćwiczenia oraz da Ci mnóstwo inspiracji!  Aby Twoja praca była w pełni skuteczna metoda ta musi być używana całościowo, zgodnie z założeniami autorek. Zapraszamy Cię na szkolenie, na którym terapeutka pedagogiczna używająca tej metody omówi zasady jej realizowania oraz nauczy Cię korzystania z gotowych ćwiczeń, a tam gdzie ćwiczeń brakuje – da Ci swoje „gotowce” oraz inspiracje, jak możesz tworzyć je sam/a.

Koszt udziału w webinarze i rocznego dostępu do kursu: 67.00 

Od sporu do dialogu. Mediacje szkolne – zestaw technik dla każdego nauczyciela (szkolenie 2-stopniowe)

2-stopniowe szkolenie wprowadzające do tematyki Mediacji szkolnych rozpoczniemy od filmu wprowadzającego do tematyki mediacji w szkole (sprawdzisz, czym naprawdę są mediacje). Następnie spotkamy się na webinarze na żywo (I spotkanie), na którym poznasz techniki mediacyjne dla każdego, które są z powodzeniem stosowane zarówno w pracy z dzieciakami, jak i młodzieżą, czy dorosłymi. Na II spotkaniu (webinar na żywo) zrobisz kolejny krok do przodu: poznasz narzędzia i strategie działania, które pozwolą Ci rozwinąć u Twoich uczniów umiejętność samodzielnego rozwiązywania konfliktów!

Koszt udziału w dwóch webinarach i roczny dostępu do kursu: 137.00 

Nie lada GRAtka! Gry na języku polskim – trudne treści w lekkiej formie

Gry są wszechobecne w życiu młodych ludzi, dlaczego więc nie wykorzystać gier na lekcjach języka polskiego? Jeśli myślisz, że gry nie są dla Ciebie, to na szkoleniu udowodnimy Ci, jak bardzo się mylisz i jak szybko można przygotować samodzielnie gry dla swoich uczniów lub skorzystać z wielu gier, które oferuje Internet.

Koszt udziału w webinarze i rocznego dostępu do kursu: 67.00 

Edukacja to Twoja pasja? Nie przegap szkoleń, które mogą Cię zainteresować!

Zostaw nam swoje imię i adres e-mail, a będziemy Cię informować o nowych webinarach, kursach, otwieranych naborach na studia i innych wydarzeniach Progresfery.

Swoją zgodę zawsze możesz wycofać jednym kliknięciem.

#NauczycielomJutra #DlaSzkołyzPomysłem