Witaj w gronie Nauczycieli Jutra!

Polecamy szczególnie

Tematyka kursów

Rodzaj kursów

Forma pracy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Gry i grywalizacja w edukacji: studia podyplomowe //opłata rekrutacyjna//

Od zawsze wiesz, że chcesz uczyć inaczej? Kreatywnie, ciekawie, motywująco? Masz przekonanie, że zdobywanie wiedzy i proces nauki może być dla uczniów świetną zabawą i przygodą? Innowacyjne, nieszablonowe metody pracy to coś, co pociąga Cię od "zawsze"?  Kierunek Gry i grywalizacja w edukacji są właśnie dla Ciebie! Zarezerwuj swoje miejsce na  studiach podyplomowych z Progresferą!

Wysokość opłaty rekrutacyjnej: 200.00 

Szkoła Trenerów: studia podyplomowe lub kurs doskonalący //opłata rekrutacyjna//

Czujesz, że pora podzielić się swoim doświadczeniem, pomysłami i narzędziami z innymi nauczycielami? Masz gotowość, aby rozpocząć nowe wyzwanie i zacząć uczyć osoby dorosłe? Szukasz opcji na to, aby pozostać w szkole, ale zyskać jednocześnie drugie źródło dochodów? Szkoła Trenerów jest dla Ciebie! Zarezerwuj swoje miejsce na kursie doskonalącym lub studiach podyplomowych z Progresferą!

Wysokość opłaty rekrutacyjnej: 200.00 

Oligofrenopedagogika: studia podyplomowe lub kurs doskonalący //opłata rekrutacyjna//

Masz w sobie nutkę terapeuty, ciekawość, cierpliwość a kreatywność to Twoje drugie imię? To opis idealnego oligofrenopedagoga! Dowiedz się jak wyposażać swoich uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w wiedzę  i umiejętności w taki sposób, aby ich maksymalnie usamodzielnić. Chcesz uzyskać nowe uprawnienia? A może już je masz, jednak chcesz uzupełnić i odświeżyć swoje kompetencje? Ten kierunek został stworzony właśnie dla Ciebie! Zarezerwuj swoje miejsce na kursie doskonalącym lub studiach podyplomowych z Progresferą!

Wysokość opłaty rekrutacyjnej: 200.00 

Praca z uczniem ze spektrum autyzmu: studia podyplomowe lub kurs doskonalący //opłata rekrutacyjna//

Spotykasz w swojej pracy coraz więcej uczniów w spektrum? Chcesz nauczyć się im pomagać? Wspierać w rozwoju? Nauczyć sprawnego funkcjonowania w neurotypowym świecie? A może nawet przyczynić się do odkrycia i wykorzystania niezwykłego talentu? Chcesz uzyskać nowe uprawnienia? A może już je masz, jednak chcesz uzupełnić i odświeżyć swoje kompetencje? Ten kierunek jest właśnie dla Ciebie! Zarezerwuj swoje miejsce na kursie doskonalącym lub studiach podyplomowych z Progresferą!

Wysokość opłaty rekrutacyjnej: 200.00 

Diagnoza i terapia pedagogiczna: studia podyplomowe lub kurs doskonalący //opłata rekrutacyjna//

Lubisz patrzeć na postępy swoich uczniów? Jak opanowują początkowo trudne dla nich umiejętności? Wierzysz i wiesz, że dobry terapeuta pedagogiczny jest w stanie wyrównać wiele zaburzeń i deficytów rozwojowych swoich uczniów? Chcesz poznać bogaty zestaw narzędzi, dzięki którym będzie to możliwe i profesjonalne? Chcesz uzyskać nowe uprawnienia? A może już je masz, jednak chcesz uzupełnić i odświeżyć swoje kompetencje? Ten kierunek jest właśnie dla Ciebie! Zarezerwuj swoje miejsce na kursie doskonalącym lub studiach podyplomowych z Progresferą!

Wysokość opłaty rekrutacyjnej: 200.00 

Edukacja to Twoja pasja? Nie przegap szkoleń, które mogą Cię zainteresować!

Zostaw nam swoje imię i adres e-mail, a będziemy Cię informować o nowych webinarach, kursach, otwieranych naborach na studia i innych wydarzeniach Progresfery.

Swoją zgodę zawsze możesz wycofać jednym kliknięciem.

#NauczycielomJutra #DlaSzkołyzPomysłem