Witaj w gronie Nauczycieli Jutra!

Polecamy szczególnie

Tematyka kursów

Rodzaj kursów

Forma pracy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dokumentacja przebiegu nauczania w przedszkolach, szkołach i placówkach w roku szkolnym 2023/2024 (nowe przepisy)

Podczas szkolenia przedstawimy aktualne uregulowania prawne oraz przygotujemy do prowadzenia dokumentacji w roku szkolnym 2023/24! Trener prowadzący - Leszek Zaleśny - pokaże, jak zmieniła się dokumentacja przebiegu nauczania i jak ją zgodnie z przepisami wypełniać.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 79.00 

Ocena pracy nauczyciela – blaski i cienie nowych rozwiązań prawnych

Za nami rewolucja w systemie oceny pracy nauczyciela. Co się dokładnie zmieniło? I co z tych zmian wynika? Jaka dokumentacja obowiązuje? Na naszym kursie ekspert z zakresu prawa oświatowego przedstawia zmiany w przepisach, przekazuje również gotowe szablony dokumentów. Zapisz się już teraz!

Koszt rocznego dostępu do kursu: 79.00 

Szkoła między karami a środkami oddziaływania wychowawczego od 1.09.2022 r.

Jak się mają środki oddziaływania wychowawczego, które może zastosować dyrektor do kar statutowych? Czy warto stosować w szkole wymienione środki i jakie są skutki ich stosowania? Zapraszamy Państwa Dyrektorów, Wicedyrektorów i zainteresowanych nauczycieli publicznych i niepublicznych szkół na kurs „Szkoła między karami a środkami oddziaływania wychowawczego od 1.09.2022 r.”

Koszt rocznego dostępu do kursu: 79.00 

Nowelizacja statutu szkoły podstawowej w świetle zmian prawnych od 1 września 2022 roku

Ostatnie zmiany ustawy Prawo oświatowe skutkują koniecznością wdrożenia zmian szkolnych statutów. Jeżeli statut szkoły podstawowej nie był zmieniany od roku 2017 to tym bardziej należy przyjrzeć się naszemu dokumentowi wewnątrzszkolnemu co do jego merytorycznej zawartości.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 79.00