Witaj w gronie Nauczycieli Jutra!

Polecamy szczególnie

Tematyka kursów

Rodzaj kursów

Forma pracy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

“Zawodoznawstwo w świecie zmian” – Jak uczyć o współczesnym rynku pracy?

Zapisz się na kurs "Zawodoznawstwo w świecie zmian" i dowiedz się jak uczyć o współczesnym rynku pracy! Pora odejść od przedstawiania rynku pracy na modłę podziału zawodów rodem z lat 60-tych XX wieku. Przygotuj swoich uczniów do podjęcia świadomych decyzji na podstawie nowoczesnych zajęć z zakresu zawodoznawstwa!

Koszt rocznego dostępu do kursu: 72.00 

Pewni siebie, pewni swego! – Efektywne doradztwo zawodowe w szkole // ścieżka edukacyjna

Koszt rocznego dostępu do ścieżki edukacyjnej: Original price was: 390.00 zł.Current price is: 295.00 zł.
Sale!

Pewni siebie, pewni swego! – Efektywne doradztwo zawodowe w szkole // ścieżka edukacyjna

Okazyjna cena Ścieżka doskonalenia dla szkolnych doradców zawodowych ZAKRES TEMATYCZNY Dokumentacja doradcy szkolnego Zaplanowanie działań na cały rok dla wszystkich uczniów Lekcje z zakresu doradztwa zawodowego Indywidualne wsparcie uczniów Koszt rocznego dostępu do ścieżki edukacyjnej: 390.00 zł 295.00 zł Zapisz się na ścieżkę doskonalenia Opis ścieżki Kursy w ścieżce Co dostaniesz – korzyści Co wziąć pod uwagę […]

Koszt rocznego dostępu do ścieżki edukacyjnej: Original price was: 390.00 zł.Current price is: 295.00 zł.

Wewnątrzszkolny system doradztwa zawodowego krok po kroku – edycja 2023

Po kursie, będziesz dokładnie wiedział/a, jak przygotować zgodny z przepisami i praktyczny wewnątrzszkolny system doradztwa zawodowego oraz plan realizacji doradztwa, a co więcej, podzielimy się z Tobą gotowymi szablonami dokumentów. Otrzymasz również szereg materiałów - bazę do przygotowania dokumentacji szkolnej.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 79.00 

Narzędziownik doradcy zawodowego – ćwiczenia na każdy moduł doradczy

Koszt rocznego dostępu do kursu: Original price was: 65.00 zł.Current price is: 56.00 zł.
Sale!

Narzędziownik doradcy zawodowego – ćwiczenia na każdy moduł doradczy

Podczas kursu przedstawiamy ćwiczenia na każdy moduł doradczy - zarówno do ćwiczeń indywidualnych, jak i grupowych, możliwe do prowadzenia w wersji klasycznej, jak i – przy użyciu aplikacji. Nasze propozycje to tłumaczenia ćwiczeń z Niemiec, ćwiczenia autorskie doradczyń NODN Progresfera oraz modyfikacje ćwiczeń proponowanych przez ORE.

Koszt rocznego dostępu do kursu: Original price was: 65.00 zł.Current price is: 56.00 zł.

Trafione wybory. Doradztwo zawodowe dla uczniów ze SPE

Jak rozmawiać o trudnościach z młodymi ludźmi ze SPE o ich przyszłości? Jak wraz z nimi budować indywidualne plany kariery edukacyjno – zawodowej, które pomogą odnaleźć się młodym ludziom na rynku pracy? Jak realizować zadania z doradztwa zawodowego w stosunku do tej grupy uczniów? Zapisz się na kurs, a poznasz wskazówki w ramach doradztwa zawodowego dla uczniówe ze SPE.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 59.00 

W przyszłości będę… kim chcę! Doradztwo zawodowe dla klas 1-3 SP

Kim byś chciał/a zostać jak dorośniesz? - pytanie, takie samo od niepamiętnych czasów, a uzyskiwane odpowiedzi zmieniają się jak w kalejdoskopie. Zatem, po co prowadzić doradztwo zawodowe dla klas 1-3? Przede wszystkim, po to, aby wzmacniać w dzieciach poczucie własnej wartości, wspierać w rozwijaniu zainteresowań, poszerzać ich wiedzę na temat różnych zawodów i wiele, wiele innych. Zapisz się na nasze szkolenie i skorzystaj z gotowych scenariuszy do prowadzenia zajęć z doradztwa.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 50.00 

Próba zmiany nic nie zmienia – dialog motywujący w doradztwie szkolnym

Jak rozmawiać z uczniem, aby wzbudzić w nim motywację i chęć do osiągnięcia konkretnego celu? Z pomocą przychodzi - dialog motywujący, czyli metoda za sprawą której, rozmowa z nawet trudnymi trudnymi uczniami przestanie być niemiłym i nieużytecznym obowiązkiem, a stanie się, rozmową opartą na empatii i wzajemnym zrozumieniu. Nasz kurs przygotuje Ciebie do korzystania z technik dialogu motywującego w pracy doradcy zawodowego.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 65.00 

Edukacja to Twoja pasja? Nie przegap szkoleń, które mogą Cię zainteresować!

Zostaw nam swoje imię i adres e-mail, a będziemy Cię informować o nowych webinarach, kursach, otwieranych naborach na studia i innych wydarzeniach Progresfery.

Swoją zgodę zawsze możesz wycofać jednym kliknięciem.

#NauczycielomJutra #DlaSzkołyzPomysłem