Witaj w gronie Nauczycieli Jutra!

Polecamy szczególnie

Tematyka kursów

Rodzaj kursów

Forma pracy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Zaczytana klasa. Pomysły na lektury i projekty czytelnicze w klasach 1-3

Zabierz uczniów w czytelniczą podróż. Pokaż im, jak piękny i bogaty jest świat książek! Jeśli poszukujesz ciekawych sposobów omawiania lektur szkolnych w klasach I-III, szukasz pomysłów na innowację czytelniczą, chcesz poznać gotowe, sprawdzone sposoby, które możesz od razu wprowadzić w swojej klasie zapisz się najbliższe szkolenie dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej!

Koszt rocznego dostępu do kursu: 67.00 

OD STÓP DO GŁÓW. Przepis na angażujące zajęcia ruchowe w przedszkolu i klasach I-III

Koszt udziału rocznego dostępu do kursu: Original price was: 67.00 zł.Current price is: 48.00 zł.
Sale!

OD STÓP DO GŁÓW. Przepis na angażujące zajęcia ruchowe w przedszkolu i klasach I-III

Jeśli pracujesz z przedszkolakami i młodszymi uczniami doskonale wiesz, jak bardzo dzieci w tym wieku potrzebują ruchu, szczególnie w formie przerywników zajęć. Przez różnorodne zabawy i ćwiczenia, zobaczysz jak angażować swoich podopiecznych i rozwijać ich umiejętności motoryczne w trosce o harmonijny rozwój. Zapisz się, a zobaczysz, jak ogromny wpływ mogą mieć zajęcia ruchowe w przedszkolu i klasach I-III!

Koszt udziału rocznego dostępu do kursu: Original price was: 67.00 zł.Current price is: 48.00 zł.

Akcja – operacja! Recepta na “medyczny” projekt w edukacji wczesnoszkolnej

"AKCJA – OPERACJA!” to propozycja na realizację kilkudniowego projektu w edukacji wczesnoszkolnej, który wprowadzi uczniów w tajniki zawodów medycznych. Na szkoleniu otrzymasz gotowe materiały i pomoce dydaktyczne do wydruku, listę przyborów, które warto pozyskać współpracując z rodzicami, inspirujące fotografie i solidną dawkę motywacji do działania!

Koszt rocznego dostępu do kursu: 53.00 

Potwornie prosty sposób na klasowe zasady. Jak korzystać z Classdojo w edukacji wczesnoszkolnej?

Jako nauczyciel/nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej na pewno poszukujesz sposobów na skuteczne wypracowywanie zasad grupowych. Zapisz się na szkolenie "Jak korzystać z Classdojo", a przedstawimy Ci narzędzie ułatwiające pracę na lekcji, dzięki któremu zmotywujesz swoich uczniów, a przy tym poznasz sprawdzoną metodę pracy z klasą!

Koszt rocznego dostępu do kursu: 67.00 

SKANDYNAWSKIE DROGOWSKAZY – Na tropie edukacji skandynawskiej w przedszkolu i klasach I-III

"Na tropie edukacji skandynawskiej" to wyjątkowe szkolenie, które będzie dla Ciebie drogowskazem w drodze do wprowadzenia prostych zmian! Dzięki naszym rozwiązaniom możliwym do wdrożenia w Twojej placówce przekonasz się, że zmiana nie wymaga rewolucji. Na naszym szkoleniu poznasz szereg metod, sposobów i inspiracji, dzięki którym będziesz wiedzieć JAK zastosować skandynawskie rozwiązania w polskiej edukacji.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 67.00 

Innowacyjne i bezpieczne przedszkole – najlepsza baza edukacji! // ścieżka edukacyjna

Koszt rocznego dostępu do ścieżki edukacyjnej: Original price was: 390.00 zł.Current price is: 295.00 zł.
Sale!

Innowacyjne i bezpieczne przedszkole – najlepsza baza edukacji! // ścieżka edukacyjna

Out z stock Ścieżka doskonalenia dla nauczycieli edukacji przedszkolnej ZAKRES TEMATYCZNY Współpraca z rodzicami Innowacje pedagogiczne dla przedszkoli Dostosowanie do nowych pokoleń dzieci Kształcenie kompetencji przyszłości Koszt rocznego dostępu do ścieżki edukacyjnej: 390.00 zł 295.00 zł Zapisz się na ścieżkę doskonalenia Opis ścieżki Kursy w ścieżce Co dostaniesz – korzyści Opis ścieżki Przedszkole to miejsce wszechstronnego rozwoju […]

Koszt rocznego dostępu do ścieżki edukacyjnej: Original price was: 390.00 zł.Current price is: 295.00 zł.

TRIKI NA ALFIKI. Praca z pokoleniem Alfa w przedszkolu i edukacji wczesnoszkolnej

Dzieci wiedzą, jak włączyć sprzęt, ale czy równie dobrze radzą sobie z włączaniem myślenia, kiedy wymaga tego sytuacja? Jako nauczyciele doskonale wiemy, że nie. Jak pośród wyuczonej bezradności, trudności z koncentracją, deficytu empatii, zależności od technologii, znaleźć złoty środek i mądrze wyedukować młodego człowieka? Jak dopasować się do Alf i podążać za nimi? Przygotuj się na nowe wyzwania i poznaj triki na Alfiki!

Koszt rocznego dostępu do kursu: 65.00 

Jak współpracować, by nie zwariować? Patenty na skuteczną współpracę z rodzicami w przedszkolu

Masz ciekawe pomysły na działania w głowie, ale nie potrafisz się na nich skupić z powodu „problemowego” rodzica? Złośliwość, brak szacunku, konflikt oddziaływań to tylko niektóre z napotykanych problemów. Na naszym kursie poznasz  szereg narzędzi i technik komunikacyjnych, dzięki którym uzyskanie porozumienia będzie o niebo łatwiejsze.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 65.00 

Zagraj w matematykę! Gry i zabawy matematyczne dla klas 1-3

Zajęcia matematyczne w klasach 1-3 SP mają wyjątkowe znaczenie - wtedy bowiem dzieci "zdecydują", czy matematykę polubią czy też nie. Pokaż swoim uczniom, że matematyka to okazja do świetnej zabawy. Na kursie poznasz gry i zabawy matematyczne, które pomogą Ci zapalić dzieci do królowej nauk!

Koszt rocznego dostępu do kursu: 65.00 

3, 2, 1… Skoncentruj się! Proste pomysły na nietypowe zabawy i ćwiczenia wspomagające koncentrację uwagi

Poznaj sprawdzone pomysły na ćwiczenia wspomagające koncentrację: indywidualne, w parach i zespołowe, które wykorzystasz jako tzw. zabawy na rozgrzewkę, przerywniki zajęć lub elementy zajęć gimnastycznych. Dzięki nim wyjdziesz naprzeciw potrzebom dzieci i zapewnisz im lepsze warunki do rozwoju.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 65.00 

„Zakodowane piosenki” – jako innowacyjna metoda edukacji muzycznej w przedszkolu

Kodowanie na zajęciach muzycznych w przedszkolu!? A jednak! Muzyka angażuje nie tylko słuch, ale również inne modalności zmysłowe, jak wzrok czy dotyk. Zapraszamy na kurs, na którym dowiesz się, jak prosta może być innowacyjna metoda edukacji muzycznej. Dodatkowo dowiesz się, jak ją krok po kroku wprowadzić. Dowiedz się, czym są „zakodowane piosenki”!

Koszt rocznego dostępu do kursu: 65.00 

Reagowanie na agresję u dzieci młodszych

W przedszkolu i szkole podstawowej możemy spotkać dzieci, które przejawiają zachowania agresywne w stosunku do swoich rówieśników, nauczycieli, czy rodziców. Na szkoleniu pokazujemy szereg technik przydatnych w reagowaniu na przejawy agresji, w tym technik paradoksalnych. Prezentujemy również zabawy rozwijające empatię i inteligencję emocjonalną. Kurs adresowany do nauczycieli przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 65.00 

Czas na las! Przedszkola leśne w warunkach powszechnej edukacji przedszkolnej

Dzieciństwo "jak z bajki"? To takie spędzone na łonie natury! Przedszkola leśne udowadniają, że zabawa w plenerze to nie tylko przyjemność, lecz szansa na niebywały rozwój. Jeśli chcesz podjąć wyzwanie, wprowadzić innowację pedagogiczną do swojego przedszkola i zapewnić swoim podopiecznym "naturalne”, wypełnione polisensorycznymi doświadczeniami i zabawami w świecie przyrody dzieciństwo zapisz się na ten wyjątkowy kurs.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 65.00 

Przedszkolne rodzynki i ananasy. Dziecko z trudnościami – jak pracować z nim, jak pracować z grupą?

Dziecko z trudnościami o podłożu emocjonalnym potrzebuje dużej dawki wsparcia i uwagi. Jak to pogodzić z pracą z innymi dziećmi? Na szczęście, istnieją takie metody, techniki i ćwiczenia, które świetnie sprawdzą się w pracy z całą grupą, a przy tym, będą miały korzystny wpływ na funkcjonowanie naszego rodzynka. Zapisz się na nasz kurs i zyskaj szeroki wachlarz narzędzi do pracy z grupą przedszkolną.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 65.00 

Kalendarz dni nietypowych w Twoim przedszkolu. Sprawdzone pomysły na kreatywne zajęcia

Kalendarz obfituje w wiele okazji do świętowania i to takich, które mogą zaskakiwać, wywoływać uśmiech i zaciekawienie, dlatego są rewelacyjnym pomysłem na pracę z przedszkolakami w każdym wieku. Bo któż nie chciałby świętować np. Dnia Czekolady? Na które nietuzinkowe święta postawić? Jak znaleźć czas na dodatkowe działania? Kogo i jak zaangażować do współpracy? Na kursie dostaniesz plan działania z gotowymi rozwiązaniami na każdy miesiąc.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 39.00 

Przedszkolne szare myszki – praca z dzieckiem nieśmiałym wyzwaniem dla nauczyciela

Kurs e-learningowy pełen pomysłów na zabawy budujące pewność siebie oraz na aktywizację społeczną nieśmiałych przedszkolaków. Praca z dzieckiem nieśmiałym nigdy nie była tak łatwa i przyjemna! Przekonaj się!

Koszt rocznego dostępu do kursu: 65.00 

Czym skorupka za młodu… Kompetencje kluczowe w przedszkolu

Jak kształtować kompetencje kluczowe w przedszkolu? Dowiesz się na naszym szkoleniu online z zaświadczeniem MEN. Zdobądź konkretne wskazówki oraz propozycje zabaw i zajęć.

Koszt rocznego dostępu do kursu:65.00 

Akcja – adaptacja w przedszkolu! Jak skutecznie pomóc maluchom rozpocząć przygodę z przedszkolem?

Adaptacja przedszkolna - nowe wyzwanie zarówno dla przedszkolaków, jak i rodziców czy nauczycieli. Wszyscy nauczyciele wychowania przedszkolnego wiedzą, że adaptacja jest dla dziecka sytuacją trudną. Jak więc pomóc przedszkolakom i rodzicom przejść przez ten etap z sukcesem? Zapisz się na praktyczny kurs, dzięki któremu przygotujesz plan działania z gotowymi rozwiązaniami adaptacyjnym!

Koszt rocznego dostępu do kursu: 65.00 

Edukacja to Twoja pasja? Nie przegap szkoleń, które mogą Cię zainteresować!

Zostaw nam swoje imię i adres e-mail, a będziemy Cię informować o nowych webinarach, kursach, otwieranych naborach na studia i innych wydarzeniach Progresfery.

Swoją zgodę zawsze możesz wycofać jednym kliknięciem.

#NauczycielomJutra #DlaSzkołyzPomysłem