Back

Dla edukacji wczesnoszkolnej i przedszkola

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Jak współpracować, by nie zwariować? Patenty na skuteczną współpracę z rodzicami w przedszkolu

Masz ciekawe pomysły na działania w głowie, ale nie potrafisz się na nich skupić z powodu „problemowego” rodzica? Złośliwość, brak szacunku, konflikt oddziaływań to tylko niektóre z napotykanych problemów. Na naszym kursie poznasz  szereg narzędzi i technik komunikacyjnych, dzięki którym uzyskanie porozumienia będzie o niebo łatwiejsze.

65.00 
Sale!

Zagraj w matematykę! Gry i zabawy matematyczne dla klas 1-3

Zajęcia matematyczne w klasach 1-3 SP mają wyjątkowe znaczenie - wtedy bowiem dzieci "zdecydują", czy matematykę polubią czy też nie. Pokaż swoim uczniom, że matematyka to okazja do świetnej zabawy. Na kursie poznasz gry i zabawy matematyczne, które pomogą Ci zapalić dzieci do królowej nauk!

49.00 

3, 2, 1… Skoncentruj się! Proste pomysły na nietypowe zabawy i ćwiczenia wspomagające koncentrację uwagi

Poznaj sprawdzone pomysły na ćwiczenia wspomagające koncentrację: indywidualne, w parach i zespołowe, które wykorzystasz jako tzw. zabawy na rozgrzewkę, przerywniki zajęć lub elementy zajęć gimnastycznych. Dzięki nim wyjdziesz naprzeciw potrzebom dzieci i zapewnisz im lepsze warunki do rozwoju.

65.00 

Kod po kroku…Krok po kodzie! Zabawy i gry z elementami kodowania do wykorzystania w edukacji przedszkolnej

W podstawie programowej dla przedszkola kodowanie odgrywa bardzo ważną rolę i nie ma wyjścia - jego elementy muszą się znaleźć na zajęciach. Dobrze wiemy też, że dzięki wprowadzeniu elementów kodowania zajęcia stają się ciekawsze, dzieci są bardziej zaangażowane, przekazywana wiedza jest utrwalana i monitorowana w innowacyjny sposób. Jak uczyć kodować (i to bez użycia sprzętów)? Pokażemy na naszym kursie!

65.00 
Sale!

„Zakodowane piosenki” – jako innowacyjna metoda edukacji muzycznej w przedszkolu

Kodowanie na zajęciach muzycznych w przedszkolu!? A jednak! Muzyka angażuje nie tylko słuch, ale również inne modalności zmysłowe, jak wzrok czy dotyk. Zapraszamy na kurs, na którym dowiesz się, jak prosta może być innowacyjna metoda edukacji muzycznej. Dodatkowo dowiesz się, jak ją krok po kroku wprowadzić. Dowiedz się, czym są „zakodowane piosenki”!

45.00 

Reagowanie na agresję u dzieci młodszych

W przedszkolu i szkole podstawowej możemy spotkać dzieci, które przejawiają zachowania agresywne w stosunku do swoich rówieśników, nauczycieli, czy rodziców. Na szkoleniu pokazujemy szereg technik przydatnych w reagowaniu na przejawy agresji, w tym technik paradoksalnych. Prezentujemy również zabawy rozwijające empatię i inteligencję emocjonalną. Kurs adresowany do nauczycieli przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej.

65.00 

Czas na las! Przedszkola leśne w warunkach powszechnej edukacji przedszkolnej

Kurs e-learningowy dla nauczycieli, którzy zamierzają wprowadzić elementy założeń przedszkola leśnego w swojej standardowej placówce. Przykłady działań edukacyjnych i rozrywkowych do wykorzystania w plenerze. Zapisz się na kurs!

65.00 

Mam specjalne potrzeby! SPE w klasach 1-3: jak pracować z dzieckiem, z klasą i z dokumentacją

Kurs pomoże nauczycielom w zakresie dostosowania wymagań edukacyjnych oraz sprawnej organizacji pracy własnej w kontekście prowadzenia dokumentacji wychowawcy ucznia ze SPE takich jak WOPFU, IPET.

69.00 

Przedszkolne rodzynki i ananasy. Dziecko z trudnościami – jak pracować z nim, jak pracować z grupą?

Dziecko z trudnościami o podłożu emocjonalnym potrzebuje dużej dawki wsparcia i uwagi. Jak to pogodzić z pracą z innymi dziećmi? Na szczęście, istnieją takie metody, techniki i ćwiczenia, które świetnie sprawdzą się w pracy z całą grupą, a przy tym, będą miały korzystny wpływ na funkcjonowanie naszego rodzynka. Zapisz się na nasz kurs i zyskaj szeroki wachlarz narzędzi do pracy z grupą przedszkolną.

65.00 

Kalendarz dni nietypowych w Twoim przedszkolu. Sprawdzone pomysły na kreatywne zajęcia

Kurs e-learningowy stworzony przez doświadczoną pedagog "Kalendarz dni nietypowych w Twoim przedszkolu. Sprawdzone pomysły na kreatywne zajęcia". Gotowe pomysły i inspiracje na zajęcia i zabawy z Twoimi przedszkolakami. Zapisz się na kurs!

39.00 

Przedszkolne szare myszki – praca z dzieckiem nieśmiałym wyzwaniem dla nauczyciela

Kurs e-learningowy pełen pomysłów na zabawy budujące pewność siebie oraz na aktywizację społeczną nieśmiałych przedszkolaków. Praca z dzieckiem nieśmiałym nigdy nie była tak łatwa i przyjemna! Przekonaj się!

65.00 

Czym skorupka za młodu… Kompetencje kluczowe w przedszkolu

Jak kształtować kompetencje kluczowe w przedszkolu? Dowiesz się na naszym szkoleniu online z zaświadczeniem MEN. Zdobądź konkretne wskazówki oraz propozycje zabaw i zajęć.

65.00 

Akcja – adaptacja w przedszkolu! Jak skutecznie pomóc maluchom rozpocząć przygodę z przedszkolem?

Adaptacja przedszkolna - nowe wyzwanie zarówno dla przedszkolaków, jak i rodziców czy nauczycieli. Wszyscy nauczyciele wychowania przedszkolnego wiedzą, że adaptacja jest dla dziecka sytuacją trudną. Jak więc pomóc przedszkolakom i rodzicom przejść przez ten etap z sukcesem? Zapisz się na praktyczny kurs, dzięki któremu przygotujesz plan działania z gotowymi rozwiązaniami adaptacyjnym!

65.00 

Smaki i zapachy świąt – elementy integracji sensorycznej na zajęciach w przedszkolu i edukacji wczesnoszkolnej

Stymulacja zmysłów jest niezwykle ważna, a świąteczny klimat niewątpliwie jej sprzyja. Przychodzimy do Ciebie ze szkoleniem wypełnionym sprawdzonymi pomysłami na sensoryczne aktywności. Otrzymasz na nim konkretne propozycje różnorodnych zabaw i ćwiczeń, nie tylko tych stolikowych w trybie siedzącym ;)

59.00 

Edukacja to Twoja pasja? Nie przegap nowych kursów dla siebie!

Będziemy Cię informować o naszych nowych webinarach i innych okazjach.

#Nauczycielom jutra #Dla szkoły z pomysłem