Poznaj 5 technik cooperative learning i 5 rutyn krytycznego myślenia, dzięki którym podczas Twoich lekcji uczniowie wezmą odpowiedzialność za swoją pracę i będą rozwijać samodzielność, a nauka stanie się zabawą i treningiem współpracy. W kursie otrzymasz 2 gotowe uniwersalne scenariusze zajęć, które pozwolą Ci stosować nowe metody już kolejnego dnia!

Koszt rocznego dostępu do kursu: Original price was: 67.00 zł.Current price is: 52.00 zł.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 52.00

Jeśli czujesz, że twoje lekcje stały się powtarzalne i brakuje w nich tej „iskry”, która zapali Twoich uczniów do działania i masz świadomość, że musisz coś zmienić, bo nie chcesz być tylko wykładowcą, który wtłacza uczniom do głowy definicje, odmiany czy wzory, zapraszam Ciebie do poznania technik cooperative learning i rutyn krytycznego myślenia.

Sprawią one, że to uczniowie będą grali pierwsze skrzypce na lekcjach, a ty –  mentor i przewodnik – będziesz im towarzyszył w drodze do samodzielności i wzięcia odpowiedzialności za swoją pracę. Znajomość tych technik i rutyn pozwoli zaplanować Tobie nowoczesne lekcje naprawdę angażujące uczniów i sprawiające, że nauka stanie się zabawą i treningiem współpracy w grupie.

• 5 technik cooperative learning
  • 5 rutyn krytycznego myślenia
  • Wzbudzanie chęci zdobywania wiedzy i umiejętności i pobudzanie uczniów do działania
  • Poznanie aplikacji, która pozwoli wykorzystać rutyny i techniki przy użyciu filmu
  • Poznanie sposobów grupowania uczniów, aby sprawić, że każdy uczeń będzie miał możliwość współpracy ze wszystkimi osobami w klasie
  • 2 uniwersalne scenariusze lekcji

W każdym z naszych kursów zamieszczamy obszerne materiały przygotowane przez osobę prowadzącą szkolenie. W kursie “Uczymy współpracy i myślenia! – Cooperative learning i krytyczne myślenie na lekcjach”  pobierzesz:

TRENERKA Monika Szulkowska

Dyplomowana nauczycielka języka angielskiego i języka polskiego w Szkole Podstawowej, ambasadorka Wikiszkoły oraz Wiosny Edukacji, entuzjastka wykorzystania technologii ICT oraz technik cooperative learning i CLIL na zajęciach języka angielskiego, trenerka MIE, certyfikowany trener umiejętności społecznych, ciągle doskonaląca swoje umiejętności, współorganizatorka i prelegentka wielu ogólnopolskich wydarzeń edukacyjnych, liderka ogólnopolskiej akcji „Zaproś mnie na swoją lekcję”.

Spodobają Ci się także inne Szkolenia Kursy Webinary z zakresu prowadzenia efektywnych lekcji: