Witaj w gronie Nauczycieli Jutra!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

PomysłoSfera IV – Nowalijki edukacyjne – Konferencja online dla Nauczycieli Jutra

PomysłoSfera to pomysł na inspirację dla każdej nauczycielki i każdego nauczyciela. Znajdziesz w niej 12 ciekawych wykładów z naszą kadrą. Poznaj 12 pomysłów na edukację!

Koszt udziału na żywo i rocznego dostępu do nagrań: 79.00 

Gry i grywalizacja w edukacji – bezpłatne nagrania z konferencji Let’s Play!

Interesują Cię gry i grywalizacja w edukacji i chcesz pogłębić swoją wiedzę? A może właśnie nie wiesz wiele na ten temat i chcesz to zmienić? W kursie znajdziesz 15 bezpłatnych nagrań z konferencji Let's Play! Game based learning (Nie)zwykła edukacja, dzięki którym zgłębisz tę innowacyjną metodę i przekonasz się, czy jest ona dla Ciebie!

Dostęp bezpłatny, wystarczy się zapisać 0.00 

Pomysłosfera III, czyli Wiosna Pomysłów

PomysłoSfera to pomysł na inspirację dla każdej nauczycielki i każdego nauczyciela. Znajdziesz w niej 9 ciekawych wykładów z naszą kadrą. Poznaj 9 pomysłów na edukację! Wystąpienia w tej edycji: technika WDW w udzielaniu rad, ściąganie i podglądanie, uczenie o bioróżnorodności, Walt Disney i kapelusz na głowie, uwaga i pamięć, sprawne czytanie, Magisto, drama zmienia wszystko, elementy planu daltońskiego i myślenia krytycznego.

69.00 

PomysłoSfera II, czyli dzień z Progresferą

PomysłoSfera to pomysł na inspirację dla każdej nauczycielki i każdego nauczyciela. Znajdziesz w niej 12 ciekawych wykładów z naszą kadrą. Poznaj 12 pomysłów na edukację! Wystąpienia w tej edycji: skuteczne kontrakty w edukacji, Wakelet, integracja sensoryczna, stwórz własny komiks, pytania do modelu GROW, techniki pamięciowe, Audacity, neurodydaktyka, kreatywność, GeoGebra na matematyce, śmiej się i ucz (się), budowanie relacji z uczniami.

69.00 

PomysłoSfera, czyli dzień z Progresferą I

PomysłoSfera to pomysł na inspirację dla każdej nauczycielki i każdego nauczyciela. Znajdziesz w niej 11 ciekawych wykładów z naszą kadrą. Poznaj 11 pomysłów na edukację! Edycja pierwsza, nie ostatnia :) Wystąpienia w tej edycji: psychologia rozwoju, techniki cooperative learning, myślenie wizualne, krytyczne myślenie, jak trzymać ster, indywidualizacja, Matematyk vs Humanista, szczególne uzdolnienia, uczniowie w świecie science fiction, inteligentny podręcznik, jestem wy/zapalona zawodowo…?

69.00