Witaj w gronie Nauczycieli Jutra!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Sale!

W terenie bliskim i dalekim – życiowe pomysły na biologię, geografię i przyrodę

Jak niewielkim nakładem sił i środków można realizować wspaniałe lekcje z przedmiotów przyrodniczych? Zapraszamy nauczycieli klas 4-8 i szkół PP na kurs, na którym poznacie pomysły na biologię, geografię i przyrodę.

54.00 
Sale!

Pedagogika Janusza Korczaka – praktyczne zastosowanie we współczesnej szkole

Pedagogika Janusza Korczaka, pomimo upływu lat, wciąż stanowi inspirację dla nauczycieli - podczas szkolenia poznasz jej praktyczne zastosowanie.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 54.00 
Sale!

Szkoła między karami a środkami oddziaływania wychowawczego od 1.09.2022 r.

W prawie oświatowym widzimy ciągłe zmiany. Starsze przepisy zostają uchylone a nowe rozwiązania wdrożone. Takim przykładem jest przede wszystkim ustawa z 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela oraz ustawa z 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe. Pojawiła się także …

99.00 
Sale!

Czytanie ze zrozumieniem: Od słów do znaczenia – nauka czytania (tym razem) ze zrozumieniem

Czytanie ze zrozumieniem decyduje nie tylko o sukcesie uczniów na egzaminach szkolnych ale czyni z nich również osoby refleksyjne, krytyczne i odważne wobec wyzwań rzeczywistości. Jak kształcić tę umiejętność na różnych przedmiotach? Dowiecie się na naszym kursie.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 54.00 
Sale!

Czas na las! Przedszkola leśne w warunkach powszechnej edukacji przedszkolnej

Kurs e-learningowy dla nauczycieli, którzy zamierzają wprowadzić elementy założeń przedszkola leśnego w swojej standardowej placówce. Przykłady działań edukacyjnych i rozrywkowych do wykorzystania w plenerze. Zapisz się na kurs!

Koszt rocznego dostępu do kursu: 45.00 
Sale!

Akcja – adaptacja w przedszkolu! Jak skutecznie pomóc maluchom rozpocząć przygodę z przedszkolem?

Adaptacja przedszkolna - nowe wyzwanie zarówno dla przedszkolaków, jak i rodziców czy nauczycieli. Wszyscy nauczyciele wychowania przedszkolnego wiedzą, że adaptacja jest dla dziecka sytuacją trudną. Jak więc pomóc przedszkolakom i rodzicom przejść przez ten etap z sukcesem? Zapisz się na praktyczny kurs, dzięki któremu przygotujesz plan działania z gotowymi rozwiązaniami adaptacyjnym!

45.00