Back

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Nie mów nikomu, co się dzieje w domu! Pomoc uczniom z rodzin dysfunkcyjnych.

Kurs e-learningowy stanowiący kompendium wiedzy dla nauczycieli oferujących pomoc uczniom z rodzin dysfunkcyjnych. Formy pomocy i obowiązki prawne szkoły. Zapisz się na kurs!

65.00 

Agresja i przemoc w szkole: profilaktyka i reagowanie

Potrzeba bezpieczeństwa stoi na piedestale potrzeb nie tylko u osób dorosłych, ale i dzieci. Szkoła z reguły wydaje się być miejscem niezagrażającym, a jednak przemoc w szkole jest zjawiskiem stale rosnącym. Ten problem nie może być bagatelizowany! A wręcz przeciwnie, powinno edukować się uczniów w zakresie wyrażania swoich emocji, tak aby nie szkodzili przy tym innym. Jak to zrobić? Na to i podobne pytania odpowiemy na naszym kursie. Zapraszamy!

65.00 

Reagowanie na agresję u dzieci młodszych

W przedszkolu i szkole podstawowej możemy spotkać dzieci, które przejawiają zachowania agresywne w stosunku do swoich rówieśników, nauczycieli, czy rodziców. Na szkoleniu pokazujemy szereg technik przydatnych w reagowaniu na przejawy agresji, w tym technik paradoksalnych. Prezentujemy również zabawy rozwijające empatię i inteligencję emocjonalną. Kurs adresowany do nauczycieli przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej.

65.00 

Wykluczenie rówieśnicze boli naprawdę! Strategia pracy z uczniem i z całą klasą

Kurs e-learningowy stanowiący zbiór pomysłów i sprawdzonych rozwiązań w zakresie profilaktyki i walki ze zjawiskiem wykluczenia rówieśniczego. Wykluczenie i jego konsekwencje. Procedura działania. Zapisz się na kurs!

65.00 

Czas na równość, lekcja z akceptacji. Jak wspierać osoby LGBT+ w szkole.

Podczas kursu wyjaśnimy, kim są osoby LGBT+ i pokazujemy o tym, jak możemy je aktywnie wspierać w codziennych interakcjach, także wtedy, jeśli doznają przemocy homofobicznej. Zapraszamy na bezpłatne szkolenie prowadzone przez specjalistkę z zakresu wspierania uczniów nieheteronormatywnych.

0.00 

Edukacja to Twoja pasja? Nie przegap nowych kursów dla siebie!

Będziemy Cię informować o naszych nowych webinarach i innych okazjach.

#Nauczycielom jutra #Dla szkoły z pomysłem