Witaj w gronie Nauczycieli Jutra!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

SKANDYNAWSKIE DROGOWSKAZY – Na tropie edukacji skandynawskiej w przedszkolu i klasach I-III

"Na tropie edukacji skandynawskiej" to wyjątkowe szkolenie, które będzie dla Ciebie drogowskazem w drodze do wprowadzenia prostych zmian! Dzięki naszym rozwiązaniom możliwym do wdrożenia w Twojej placówce przekonasz się, że zmiana nie wymaga rewolucji. Na naszym szkoleniu poznasz szereg metod, sposobów i inspiracji, dzięki którym będziesz wiedzieć JAK zastosować skandynawskie rozwiązania w polskiej edukacji.

Koszt udziału w webinarze i rocznego dostępu do kursu: 65.00 

TRIKI NA ALFIKI. Praca z pokoleniem Alfa w przedszkolu i edukacji wczesnoszkolnej

Praca z pokoleniem Alfa to nie lada wyzwanie dla nauczycieli, a proces uczenia musi uwzględniać coraz bardziej widoczne zmiany pokoleniowe.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 65.00 

Zagraj w matematykę! Gry i zabawy matematyczne dla klas 1-3

Zajęcia matematyczne w klasach 1-3 SP mają wyjątkowe znaczenie - wtedy bowiem dzieci "zdecydują", czy matematykę polubią czy też nie. Pokaż swoim uczniom, że matematyka to okazja do świetnej zabawy. Na kursie poznasz gry i zabawy matematyczne, które pomogą Ci zapalić dzieci do królowej nauk!

65.00 

Kod po kroku…Krok po kodzie! Zabawy i gry z elementami kodowania do wykorzystania w edukacji przedszkolnej

W podstawie programowej dla przedszkola kodowanie odgrywa bardzo ważną rolę i nie ma wyjścia - jego elementy muszą się znaleźć na zajęciach. Dobrze wiemy też, że dzięki wprowadzeniu elementów kodowania zajęcia stają się ciekawsze, dzieci są bardziej zaangażowane, przekazywana wiedza jest utrwalana i monitorowana w innowacyjny sposób. Jak uczyć kodować (i to bez użycia sprzętów)? Pokażemy na naszym kursie!

65.00 

Reagowanie na agresję u dzieci młodszych

W przedszkolu i szkole podstawowej możemy spotkać dzieci, które przejawiają zachowania agresywne w stosunku do swoich rówieśników, nauczycieli, czy rodziców. Na szkoleniu pokazujemy szereg technik przydatnych w reagowaniu na przejawy agresji, w tym technik paradoksalnych. Prezentujemy również zabawy rozwijające empatię i inteligencję emocjonalną. Kurs adresowany do nauczycieli przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej.

65.00 

Mam specjalne potrzeby! SPE w klasach 1-3: jak pracować z dzieckiem, z klasą i z dokumentacją

Kurs pomoże nauczycielom w zakresie dostosowania wymagań edukacyjnych oraz sprawnej organizacji pracy własnej w kontekście prowadzenia dokumentacji wychowawcy ucznia ze SPE takich jak WOPFU, IPET.

69.00 

W przyszłości będę… kim chcę! Doradztwo zawodowe dla klas 1-3 SP

Kim byś chciał/a zostać jak dorośniesz? - pytanie, takie samo od niepamiętnych czasów, a uzyskiwane odpowiedzi zmieniają się jak w kalejdoskopie. Zatem, po co prowadzić doradztwo zawodowe dla klas 1-3? Przede wszystkim, po to, aby wzmacniać w dzieciach poczucie własnej wartości, wspierać w rozwijaniu zainteresowań, poszerzać ich wiedzę na temat różnych zawodów i wiele, wiele innych. Zapisz się na nasze szkolenie i skorzystaj z gotowych scenariuszy do prowadzenia zajęć z doradztwa.

50.00 

Smaki i zapachy świąt – elementy integracji sensorycznej na zajęciach w przedszkolu i edukacji wczesnoszkolnej

Stymulacja zmysłów jest niezwykle ważna, a świąteczny klimat niewątpliwie jej sprzyja. Przychodzimy do Ciebie ze szkoleniem wypełnionym sprawdzonymi pomysłami na sensoryczne aktywności. Otrzymasz na nim konkretne propozycje różnorodnych zabaw i ćwiczeń, nie tylko tych stolikowych w trybie siedzącym ;)

59.00