Witaj w gronie Nauczycieli Jutra!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Miej wzorowe z oceniania, czyli jak zrobić naprawdę sensowny wewnątrzszkolny system oceniania zachowania

Wewnątrzszkolny system oceniania zachowania w Twojej szkole jest niedopasowany do realiów pracy z uczniami i dobrze byłoby go zmienić? Sprawdź gotowe rozwiązania od Dyrektorki szkoły, która już dokonała zmiany systemu i opowie Ci, jak znacznie ułatwić ocenianie z zachowania. Spotkanie adresowane jest do nauczycielek, nauczycieli, dyrektorek i dyrektorów, specjalistów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy widzą potrzebę zmian i których „gniotą” skostniałe systemy oceniania zachowania uczniów.

Koszt udziału w webinarze i rocznego dostępu do kursu: 72.00 

Sztuczna inteligencja na lekcji – Jak nauczyć uczniów mądrego korzystania z AI?

Najnowsza technologia potrafi rozleniwiać. Dawać iluzję, że dostaniemy szybkie, łatwe, gotowe i dobre odpowiedzi. Zapraszać do robienia bezmyślnego kopiuj-wklej.  Jak pokazać uczniom, że to ułatwienie nie zwalnia ich z samodzielnego myślenia? Na szczęście da się to z sukcesem zrobić wprowadzając narzędzia AI na różne przedmioty szkolne. Zapraszamy nauczycielki i nauczycieli ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych na kurs, na którym otrzymacie bazę metod, które z powodzeniem dostosujecie do swojego przedmiotu.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 67.00 

Jak oceniać bez oceniania – czyli co zamiast stopni?

Koszt rocznego dostępu do kursu: Original price was: 67.00 zł.Current price is: 52.00 zł.
Sale!

Jak oceniać bez oceniania – czyli co zamiast stopni?

Szukasz sposobów, by skutecznie motywować, dawać uczniowi informacje o jego wiedzy i umiejętnościach, doceniać go i czynić to wszystko w zgodzie z prawem oświatowym? Zapisz się na szkolenie! Spotkanie będzie w dużej mierze refleksją nad ocenianiem, nad jego zasadnością, celowością i funkcjonalnością. Poznasz też bazę pomysłów – jak oceniać bez wystawiania ocen.

Koszt rocznego dostępu do kursu: Original price was: 67.00 zł.Current price is: 52.00 zł.

Opowiem Ci o… metodzie (na)uczenia. Jak stosować storytelling w edukacji?

Pamiętasz te niesamowite lekcje, kiedy Twoja nauczycielka/ nauczyciel opowiadali o swoim przedmiocie, a klasa słuchała jakby była to najpiękniejsza baśń? Takie lekcje zostawały na długo w pamięci, a wiedza sama wchodziła do głowy. Storytelling nie jest wbrew pozorom sztuką dla wybranych. Można się jej nauczyć. Na naszym szkoleniu poznasz techniki i metody, dzięki którym nie tylko sam/a wejdziesz na nowy poziom w nauczaniu, ale i pokażesz uczniom jak oni mogą korzystać z tej metody!

Koszt rocznego dostępu do kursu: 67.00 

Sztuczna Inteligencja na rzecz edukacji Korepetycje z AI dla każdego nauczyciela

Po co ludzie tworzą narzędzia oparte o Sztuczną inteligencję? Aby ułatwić pracę i życie – sobie i innym. To dość oczywiste. Nie ma żadnego powodu, aby z tych ułatwień nie korzystać i w pracy nauczycielki/nauczyciela. Zapisz się na kurs i poznaj narzędzia, dzięki którym Twoja praca nauczyciela będzie łatwiejsza, szybsza i bardziej efektywna.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 65.00 

Motywująca dydaktyka, czyli świadome prowadzenie efektywnych lekcji // ścieżka edukacyjna

Koszt rocznego dostępu do ścieżki edukacyjnej: Original price was: 390.00 zł.Current price is: 295.00 zł.
Sale!

Motywująca dydaktyka, czyli świadome prowadzenie efektywnych lekcji // ścieżka edukacyjna

Okazyjna cena Ścieżka doskonalenia dla nauczycieli przedmiotów ogólnych ZAKRES TEMATYCZNY Budowanie motywacji i utrzymywanie dyscypliny Innowacyjne rozwiązania dydaktyczne na różne lekcje Dostosowanie do nowych pokoleń Kształcenie kompetencji przyszłości Koszt rocznego dostępu do ścieżki edukacyjnej: 390.00 zł 295.00 zł Zapisz się na ścieżkę doskonalenia Opis ścieżki Kursy w ścieżce Co dostaniesz – korzyści Opis ścieżki Lekcje przedmiotowe to […]

Koszt rocznego dostępu do ścieżki edukacyjnej: Original price was: 390.00 zł.Current price is: 295.00 zł.

Generacja Alfa i pokolenie Z w szkole – instrukcja dla nauczyciela

Cyfrowe pokolenia, urodzone w świecie pełnym technologii. Wszystko mają pod ręką… I co może zaproponować im szkoła? Chcesz zadbać o swoją efektywność w roli nauczyciela, pracującego z “nowymi pokoleniami”? Dowiedz się jakie różnice pokoleniowe są faktem, a jakie mitem, jakie potrzeby mają współcześnie uczniowie i jakie metody prowadzenia zajęć są do nich dostosowane. Na kursie pokazujemy jak to konkretnie zrobić.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 65.00 

Uczymy współpracy i myślenia! – Cooperative learning i krytyczne myślenie na lekcjach

Poznaj 5 technik cooperative learning i 5 rutyn krytycznego myślenia, dzięki którym podczas Twoich lekcji uczniowie wezmą odpowiedzialność za swoją pracę i będą rozwijać samodzielność, a nauka stanie się zabawą i treningiem współpracy. W kursie otrzymasz 2 gotowe uniwersalne scenariusze zajęć, które pozwolą Ci stosować nowe metody już kolejnego dnia!

Koszt rocznego dostępu do kursu: 67.00 

Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce… Budowanie motywacji i zaangażowania uczniów

Co rzeczywiście WIEMY na temat motywacji i co z tego WYNIKA dla praktyki nauczycielskiej? Na naszym kursie pokażemy współczesne podejście do motywacji. Nacisk położymy oczywiście na udzielenie odpowiedzi JAK wzbudzać i wzmacniać motywację uczniów – pokażemy praktyczne metody i wskazówki na budowanie motywacji.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 65.00 

Dyscyplina w klasie. Nauczanie zamiast przepychania – sposób na przyjazne granice (szkolenie 2-stopniowe)

2-stopniowy kurs e-learningowy. W części pierwszej przedstawimy techniki i sposoby takiej pracy z klasą, aby uczniowie nie mieli pomysłów na przeszkadzanie. W drugiej zaś, konkretne strategie reagowania, kiedy jednak będą to robić - zarówno w formie zabaw, jak i wyciągania konsekwencji, których katalog prezentujemy na szkoleniu.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 119.00 

Rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów – osiem wyzwań w edukacji

Kształcenie kompetencji kluczowych jest jednym z zadań, które są nie tylko akcentowane w podstawie programowej, ale i rozliczane choćby podczas wizytacji. W jaki sposób to robić? Na naszym kursie poznasz ćwiczenia, do zastosowania na żywo i w formie online. Otrzymasz również szereg gotowych materiałów i kart pracy do zastosowania kolejnego dnia.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 55.00 

Edukacja to Twoja pasja? Nie przegap szkoleń, które mogą Cię zainteresować!

Zostaw nam swoje imię i adres e-mail, a będziemy Cię informować o nowych webinarach, kursach, otwieranych naborach na studia i innych wydarzeniach Progresfery.

Swoją zgodę zawsze możesz wycofać jednym kliknięciem.

#NauczycielomJutra #DlaSzkołyzPomysłem