Back

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

WYCHOWAWCA POTRZEBNY OD ZARAZ! – Gotowy plan zajęć wychowawczych na 1 semestr

Na naszym kursie otrzymasz gotowy plan zajęć wychowawczych wraz z celami. Otrzymasz też gotowe karty pracy oraz scenariusze zajęć, które pokażą nowe możliwości pracy z uczniami.

65.00 

Mowa nienawiści – pomysł na lekcję wychowawczą. Warsztat wychowawcy jutra

Opis cyklu pomysł na lekcję wychowawczą. Warsztat wychowawcy jutra Nauczyciele od lat zwracają uwagę na to, że szkoła w niewystarczającym stopniu przygotowuje uczniów na wyzwania, jakie przed nimi staną w przyszłości. Podstawa programowa jest przeładowana, a nauka nastawiona na pamięciowe przyswajanie wiadomości. …

65.00 

Fake news? Sprawdzam! Edukacja w czasach dezinformacji

Chcesz zostać specjalistą od rozpoznawania fake newsów i otrzymać narzędzia do pracy z uczniami? Sprawdź kurs online Fake news! Sprawdzam! Edukacja w czasach dezinformacji. Tematyka kursu wpisuje się w Kierunki Polityki Oświatowej na 2022/2023 rok!

65.00 

Co jest grane? Elektroniczna rozrywka – kiedy i jak reagować?

Kurs e-learningowy dla rodziców i nauczycieli na temat korzystania dzieci i młodzieży z gier wideo. Elektroniczna rozrywka, klasyfikacja gier PEGI, rola przemocy w grach, scenariusze lekcji.

39.00 

ReputacJA online – pomysł na lekcję wychowawczą. Warsztat wychowawcy jutra

Nauczyciele doskonale zdają sobie sprawę, że pomysły ich uczniów na budowanie własnego wizerunku w sieci nie są zbyt konstruktywne. Chcesz przeprowadzić lekcję wychowawczą, dotyczącą budowania samoakceptacji i świadomego kreowania wizerunku online? – Zapraszamy na kurs!

65.00 

Cyberświat – Jak chronić? Do czego zachęcać?

Budowanie świadomości bezpieczeństwa cyfrowego wśród uczniów jest nieodłącznym elementem edukacji na każdym poziomie. Jednakże, cyberświat to nie tylko miejsce pełne niebezpieczeństw, ale również miejsce sprzyjające nauce, rozwojowi i nawiązywaniu nowych kontaktów. Zapisz się na nasz kurs i zdobądź kwalifikacje do bycia najlepszym przewodnikiem po Cyberplanecie dla swoich uczniów!

55.00 

Edukacja to Twoja pasja? Nie przegap nowych kursów dla siebie!

Będziemy Cię informować o naszych nowych webinarach i innych okazjach.

#Nauczycielom jutra #Dla szkoły z pomysłem