WYCHOWAWCA POTRZEBNY OD ZARAZ! – Gotowy plan zajęć wychowawczych na 1 semestr

Na naszym kursie otrzymasz gotowy plan zajęć wychowawczych wraz z celami. Otrzymasz też gotowe karty pracy oraz scenariusze zajęć, które pokażą nowe możliwości pracy z uczniami.

Kurs jest elementem ścieżki edukacyjnej:

Jeśli nie wiesz, jak zorganizować pracę na lekcji wychowawczej lub nigdy – tak naprawdę – nie wiedziałeś, co masz na niej robić, aby uczniowie byli zaangażowani i zainteresowani, zapraszamy do udziału w kursie.

Poznaj gotowe scenariusze zajęć, które pokażą nowe możliwości pracy z dziećmi. Bądź zaangażowany i zmotywowany do każdych zajęć i zyskaj satysfakcje oraz korzyści z nowych zajęć!

Podczas kursu poznasz sprawdzone pomysły na zajęcia wychowawcze oraz pakiet scenariuszy, które wykorzystasz w codziennej pracy! Dzięki nim wyjdziesz naprzeciw potrzebom dzieci i zapewnisz im lepsze warunki do rozwoju.

• Omówimy sposoby zaangażowania młodych ludzi w zajęcia z wykorzystaniem rutyn myślenia krytycznego oraz cooperative learning
  • Przedstawimy narzędzia online i offline do wspólnego podejmowania decyzji klasowych
  • Wyposażymy Ciebie w gotowy plan zajęć wychowawczych na I semestr wraz z celami oraz pokażemy, jak zaplanować pracę wychowawcy
  • Otrzymasz pakiet scenariuszy z wykorzystaniem filmów, gier i zabaw
  • Otrzymasz gotowe karty do dyskusji klasowych
  • Przedstawimy rekomendacje literatury, która pomoże zrozumieć istotę wychowawstwa nie tylko w szkole

W każdym z naszych kursów zamieszczamy obszerne materiały przygotowane przez osobę prowadzącą szkolenie. W kursie “WYCHOWAWCA POTRZEBNY OD ZARAZ! – Gotowy plan zajęć wychowawczych na 1 semestr”  pobierzesz:

TRENERKA Monika Szulkowska

Dyplomowana nauczycielka języka angielskiego i języka polskiego w Szkole Podstawowej, ambasadorka Wikiszkoły oraz Wiosny Edukacji, entuzjastka wykorzystania technologii ICT oraz technik cooperative learning i CLIL na zajęciach języka angielskiego, trenerka MIE, certyfikowany trener umiejętności społecznych, ciągle doskonaląca swoje umiejętności, współorganizatorka i prelegentka wielu ogólnopolskich wydarzeń edukacyjnych, liderka ogólnopolskiej akcji „Zaproś mnie na swoją lekcję”.

Spodobają Ci się także inne Szkolenia Kursy Webinary z zakresu z pracy z klasą: