Studia podyplomowe

Czas na z Progresferą

Każdego roku otwieramy kolejne autorskie kierunki studiów podyplomowych dla nauczycieli.  Podczas naszych zajęć stawiamy na praktykę – każdy zjazd prowadzony jest wyłącznie warsztatowo przez trenerki doświadczone w danej dziedzinie. Czas przeznaczony na teorię skracamy do niezbędnego minimum, tak aby ćwiczyć przede wszystkim praktyczne umiejętności. Naszą filozofią jest kształcenie specjalistów, którzy będą przygotowani do nowych wyzwań zawodowych. 

Kierunki autorskie NODN Progresfera
Kierunek dla tych, którzy mają w sobie żyłkę innowacji, kochają to, co nowe i chcą postawić na edukację, która jest przygodą i zabawą jednocześnie! Jedyny taki kierunek w Polsce!
dowiedz się więcej
Kierunek dla tych, którzy maja chęć zostać nauczycielami wspomagającymi i znaleźć dla siebie nowe miejsce w szkole. Po to, aby wspierać uczniów w rozwoju poznawczym, społecznym i emocjonalnym.
dowiedz się więcej
Kierunek dla osób, które nie lubią się nudzić i chcą podjąć wyzwanie i zostać człowiekiem - orkiestrą, czyli szkolnym pedagogiem.
dowiedz się więcej
Kierunek dla tych, którzy są już gotowi, aby zacząć dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem czy pomysłami z innymi nauczycielami i chcą dowiedzieć się, jak robić to skutecznie, świadomie i z polotem!
dowiedz się więcej
Kierunek dla osób, które chcą zostać terapeutami pedagogicznymi i wspierać uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się, w tym prowadzić zajęcia korekcyjno - kompensacyjne.
dowiedz się więcej
Nie wiesz, który kierunek z zakresu Peagogiki specjalnej wybrać? Poczytaj o różnicach w kwalifikacjach i obejrzyj nagranie ze specjalistką, która rozwieje Twoje wątpliwości!
dowiedz się więcej
Kierunek dla osób, które chcą podjąć się wyzwania i poznać niesamowity świat autystów a następnie zacząć ich wspierać w edukacyjnej drodze.
dowiedz się więcej
Kierunek dla tych, którym zależy na budowaniu inkluzyjnej szkoły, w której jest miejsce dla każdego ucznia, a słowo "indywidualizacja" odmieniają przez wszystkie przypadki.
dowiedz się więcej
Dlaczego warto uczyć się właśnie z Progresferą?

Wygodny tryb studiowania

tryb online lub hybrydowy, zajęcia online w czasie rzeczywistym z bezpośrednim kontaktem z prowadzącymi i grupą

Wydarzenia NODN Progresfera

bezpłatne zaproszenia na dodatkowe wydarzenia z Zaświadczeniami MEiN, np. konferencję Pomysłosfera

Praktyka oparta na wiedzy

najnowsze ustalenia nauki przekładane na sposób, w jaki możesz je bezpośrednio wykorzystać w swojej pracy

Nacisk na osobiste relacje

kontakt z nauczycielami z całej Polski, szybki i bezpośredni kontakt z pracownikami dziekanatu

Nowa platforma edukacyjna

bogate, sprawdzone materiały do zajęć, dostęp do bezpłatnych kursów i kart pracy do wykorzystania na lekcjach

Dostosowanie do potrzeb

możliwość rozłożenia czesnego na raty 0%, zniżki przy wczesnym zapisie i płatności jednorazowej

Zniżki i rabaty dla naszych Studentów:

Studenci, którzy kontynuują u nas naukę otrzymują zniżki:

  • zwolnienie z opłaty rekrutacyjnej przy zapisie na dwa kierunki jednocześnie
  • przy wpłaceniu całości czesnego – 2% zniżki na całe czesne
  • przy wybranych kierunkach – duże zniżki przy wcześniejszym zapisie
 
Partnerstwo - studia podyplomowe dla Nauczycieli

Dyplom ukończenia studiów jest wystawiony przez Świętokrzyską Szkołę Wyższą w Kielcach. Jest to uczelnia wpisana do Rejestru Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod numerem 220 (polon.nauka.gov.pl), nr wpisu do ewidencji uczelni niepublicznych – 272. Uczelnia należy do Konsorcjum Naukowo-Edukacyjnego S.A, posiadającego certyfikat jakości (SUS 2.0) potwierdzający najwyższe standardy jakości usług szkoleniowo-rozwojowych w Europie. Nasze studia podyplomowe gwarantują Państwu uzyskanie wszelkich kwalifikacji zgodnie z obowiązującym prawem.

Edukacja to Twoja pasja? Nie przegap szkoleń, które mogą Cię zainteresować!

Zostaw nam swoje imię i adres e-mail, a będziemy Cię informować o nowych webinarach, kursach, otwieranych naborach na studia i innych wydarzeniach Progresfery.

Swoją zgodę zawsze możesz wycofać jednym kliknięciem.

#NauczycielomJutra #DlaSzkołyzPomysłem