Witaj w gronie Nauczycieli Jutra!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Jak wybrnąć i nie zabrnąć? Egzaminy klasyfikacyjne uczniów w edukacji domowej

Pracujesz w publicznej szkole i masz w klasie uczniów w edukacji domowej? To właśnie Ty musisz przygotować dla nich egzaminy roczne? Egzaminy klasyfikacyjne uczniów w edukacji domowej budzą najwięcej obaw i emocji. Trudno się dziwić – z jednej strony nie widzimy ucznia i jego pracy przez cały rok, z drugiej zaś mamy zatwierdzić, że opanował materiał. Podczas szkolenia powiemy Ci co prawo mówi, a o czym milczy, opowiemy o dobrych praktykach w egzaminowaniu uczniów, pokażemy jak sprawnie przygotować sensowny, ciekawy

Koszt udziału w webinarze i rocznego dostępu do kursu: 67.00 

Jak oceniać bez oceniania – czyli co zamiast stopni?

Szukasz sposobów, by skutecznie motywować, dawać uczniowi informacje o jego wiedzy i umiejętnościach, doceniać go i czynić to wszystko w zgodzie z prawem oświatowym? Zapisz się na szkolenie! Spotkanie będzie w dużej mierze refleksją nad ocenianiem, nad jego zasadnością, celowością i funkcjonalnością. Poznasz też bazę pomysłów – jak oceniać bez wystawiania ocen.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 67.00 

Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce… Budowanie motywacji i zaangażowania uczniów

Co rzeczywiście WIEMY na temat motywacji i co z tego WYNIKA dla praktyki nauczycielskiej? Na naszym kursie pokażemy współczesne podejście do motywacji. Nacisk położymy oczywiście na udzielenie odpowiedzi JAK wzbudzać i wzmacniać motywację uczniów – pokażemy praktyczne metody i wskazówki na budowanie motywacji.

Koszt rocznego dostępu do kursu: 65.00