Szkolenia kadry na 2022 rok

Kłopot doskonale znany każdej Dyrektorce i każdemu Dyrektorowi szkoły – jest grudzień i została do wykorzystania część budżetu szkoleniowego. Jest grudzień, w szkole sporo się dzieje, nauczyciele są skoncentrowani na zamykaniu semestru, często zmęczeni i wystarczająco obciążeni, aby z odpowiednią energią i chęcią podejść do szkolenia. Z drugiej strony budżet lepiej wykorzystać, szkolenia zawsze są cenne. Rozwiązanie tej sytuacji jest bardzo proste – można wykorzystać budżet na zakup bonu szkoleniowego a same zajęcia zorganizować już w 2022 roku. 

W NODN Progresfera oferujemy właśnie takie bony. I to w 2 rodzajach – pierwszy z nich to bon na szkolenie całej kadry wspólnie (rada pedagogiczna online) drugi to pakietu kursów do indywidualnego wykorzystania przez poszczególne nauczycielki i nauczycieli. 

Wybierz bon dla swojej szkoły

Temat szkolenia rady jest już wybrany? A może po prostu jest ważne, aby cała kadra wzięła razem udział w webinarze? W takim wypadku doskonale sprawdzi się RADA PEDAGOGICZNA ONLINE

Członkowie kadry mają różne potrzeby i oczekiwania? Każdy z nich chciałby dokształcić się z innego tematu? Niezbędne jest elastyczne rozwiązanie? Polecamy PAKIETY KURSÓW DO WYBORU.

Progresfera jest ośrodkiem akredytowanym przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty

Edukacja to dla nas przyszłość, szansa na równy start i zbudowanie obywatelskiego społeczeństwa. W 2011 roku założyłyśmy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Progresfera, dla edukatorów, wychowawców i pedagogów, którzy przez świadome stosowanie innowacji pedagogicznych i rozwój kompetencji interpersonalnych chcą zmieniać system oświaty od podstaw. NODN Progresfera powstał z myślą o Nauczycielach Jutra.

Zamiast ogólnych wytycznych – konkretne rozwiązania, zamiast znanych opracowań – autorskie narzędzia, zamiast szerokiej teorii – nastawienie na praktykę, zamiast wytykania niedociągnięć – współpraca, inspiracje i uczenie się od siebie nawzajem. Od lat same pracujemy z dziećmi i młodzieżą, dlatego wiemy zarówno na jakie trudności natrafiają codziennie pracownicy szkół, jak i jakiego wsparcia potrzebują.

Poznałyśmy tysiące nauczycieli. Wśród nich – wielu pasjonatów, ludzi o wielkim sercu, poszukiwaczy nowości, zaangażowanych społeczników, innowacyjnych metodyków. Odwiedziłyśmy setki szkół, które zaskakiwały nas pomysłowością, konsekwencją w wdrażaniu rozwiązań i otwartością na zmiany. Wiemy, że razem możemy zadbać o przyszłość edukacji. 

NODN Progresfera. Nauczycielom jutra. Dla szkoły z pomysłem. 

[INSERT_ELEMENTOR id=”11036″]

Chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania

[contact-form-7 id="4" title="Contact form 1"]

Wybierz bon dla swojej szkoły

Edukacja to Twoja pasja? Nie przegap szkoleń, które mogą Cię zainteresować!

Zostaw nam swoje imię i adres e-mail, a będziemy Cię informować o nowych webinarach, kursach, otwieranych naborach na studia i innych wydarzeniach Progresfery.

Swoją zgodę zawsze możesz wycofać jednym kliknięciem.

#NauczycielomJutra #DlaSzkołyzPomysłem