Back

Kłopot doskonale znany każdej Dyrektorce i każdemu Dyrektorowi szkoły – jest grudzień i została do wykorzystania część budżetu szkoleniowego. Jest grudzień, w szkole sporo się dzieje, nauczyciele są skoncentrowani na zamykaniu semestru, często zmęczeni i wystarczająco obciążeni, aby z odpowiednią energią i chęcią podejść do szkolenia. Z drugiej strony budżet lepiej wykorzystać, szkolenia zawsze są cenne. Rozwiązanie tej sytuacji jest bardzo proste – można wykorzystać budżet na zakup bonu szkoleniowego a same zajęcia zorganizować już w 2022 roku. 

W NODN Progresfera oferujemy właśnie takie bony. I to w 2 rodzajach – pierwszy z nich to bon na szkolenie całej kadry wspólnie (rada pedagogiczna online) drugi to pakietu kursów do indywidualnego wykorzystania przez poszczególne nauczycielki i nauczycieli. 

Wybierz bon dla swojej szkoły

Temat szkolenia rady jest już wybrany? A może po prostu jest ważne, aby cała kadra wzięła razem udział w webinarze? W takim wypadku doskonale sprawdzi się RADA PEDAGOGICZNA ONLINE

Członkowie kadry mają różne potrzeby i oczekiwania? Każdy z nich chciałby dokształcić się z innego tematu? Niezbędne jest elastyczne rozwiązanie? Polecamy PAKIETY KURSÓW DO WYBORU.

Progresfera jest ośrodkiem akredytowanym przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty

Edukacja to dla nas przyszłość, szansa na równy start i zbudowanie obywatelskiego społeczeństwa. W 2011 roku założyłyśmy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Progresfera, dla edukatorów, wychowawców i pedagogów, którzy przez świadome stosowanie innowacji pedagogicznych i rozwój kompetencji interpersonalnych chcą zmieniać system oświaty od podstaw. NODN Progresfera powstał z myślą o Nauczycielach Jutra.

Zamiast ogólnych wytycznych – konkretne rozwiązania, zamiast znanych opracowań – autorskie narzędzia, zamiast szerokiej teorii – nastawienie na praktykę, zamiast wytykania niedociągnięć – współpraca, inspiracje i uczenie się od siebie nawzajem. Od lat same pracujemy z dziećmi i młodzieżą, dlatego wiemy zarówno na jakie trudności natrafiają codziennie pracownicy szkół, jak i jakiego wsparcia potrzebują.

Poznałyśmy tysiące nauczycieli. Wśród nich – wielu pasjonatów, ludzi o wielkim sercu, poszukiwaczy nowości, zaangażowanych społeczników, innowacyjnych metodyków. Odwiedziłyśmy setki szkół, które zaskakiwały nas pomysłowością, konsekwencją w wdrażaniu rozwiązań i otwartością na zmiany. Wiemy, że razem możemy zadbać o przyszłość edukacji. 

NODN Progresfera. Nauczycielom jutra. Dla szkoły z pomysłem. 

NODN Progresfera w liczbach

3500
przeszkolonych osób
250
odwiedzonych szkół
6500
godzin szkoleń

Warning: Undefined variable $html in /home/klient.dhosting.pl/aiaaia/szkolenia.progresfera.edu.pl/public_html/wp-content/themes/eduma-child-crypto/inc/widgets/testimonials/carousel.php on line 97

Chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania

[contact-form-7 id="4" title="Contact form 1"]

Wybierz bon dla swojej szkoły

Edukacja to Twoja pasja? Nie przegap nowych kursów dla siebie!

Będziemy Cię informować o naszych nowych webinarach i innych okazjach.

#Nauczycielom jutra #Dla szkoły z pomysłem