Pakiety promocyjne

Pakiety 5-10-15

W pakiecie taniej! Tym hasłem kierowaliśmy się przy tworzeniu oferty promocyjnej. Ale do rzeczy…o co w ogóle chodzi w tych pakietach? Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi oczywiście o pieniądze i to jakie! W tym przypadku, akurat małe pieniądze. Wybierając zestaw 5, 10 lub 15 (w zależności od tego, z ilu kursów chcesz skorzystać) zyskujesz podwójnie, ponieważ, po pierwsze – cena za jedno szkolenie jest niższa, a po drugie – zyskujesz dodatkowy kurs całkowicie za darmo. Oczywiście, im wyższy pakiet, tym bardziej atrakcyjne warunki. 

Lista kursów objętych promocją

Pakiet można wykorzystać samodzielnie lub dzieląc się nim z jedną lub kilkoma osobami. Na przykładzie: przy pakiecie “zaraz się zacznie…5!” jedna osoba może wybrać 3 kursy (czyli wykorzystać 3 kody rabatowe), a druga – 2 (użycie pozostałych 2 kodów rabatowych). A kto z Was przejdzie kurs otrzymany w prezencie zdecydujecie już sami! Na koniec każdego kursu jest możliwość wygenerowania sobie zaświadczenia MEN. Na Zaświadczeniu pojawią się dane użytkownika, do którego został przypisany kurs.

Obejrzyj nagranie i dowiedz się więcej o korzyściach z naszych pakietów!

Edukacja to Twoja pasja? Nie przegap szkoleń, które mogą Cię zainteresować!

Zostaw nam swoje imię i adres e-mail, a będziemy Cię informować o nowych webinarach, kursach, otwieranych naborach na studia i innych wydarzeniach Progresfery.

Swoją zgodę zawsze możesz wycofać jednym kliknięciem.

#NauczycielomJutra #DlaSzkołyzPomysłem