Live – Szkoła z pomysłem [#56547]

Szkoła z pomysłem

NODN Progresfera organizuje bezpłatne spotkania na żywo - Szkoła z pomysłem - dla Nauczycieli Jutra!

Dzięki wieloletniej współpracy ze szkołami z najróżniejszych zakątków Polski miałyśmy okazję zobaczyć z bliska niezwykłe działania, akcje i rozwiązania, przygotowane przez “zwykłe” osoby, pracujące w placówkach oświatowych. Dlatego wiemy, jak wielka siła i kreatywność tkwi w kadrze nauczycielskiej, dlatego też jesteśmy pewne, że zmiana edukacji na lepsze jest możliwa!

I wspólnie z Wami chcemy działać w tym kierunku. Dlatego też od września 2022 roku rozpoczęłyśmy realizację nowego cyklu bezpłatnych spotkań na żywo: Szkoła z pomysłem.
Co miesiąc, podczas otwartych wydarzeń na Facebooku, przedstawiamy “zwykłe” osoby, które robią “niezwykłe” rzeczy w polskich szkołach. To okazja, aby czerpać inspirację od niesamowitych nauczycielek i nauczycieli, wymienić się doświadczeń oraz zadać nurtujące pytania.

Dołącz do grupy Nauczyciele Jutra (link – KLIK), a z wyprzedzeniem dowiesz się o każdym zaplanowanym spotkaniu Szkoły z Pomysłem! Z założenia spotykany się wieczorem w 3 poniedziałek każdego miesiąca, a więc możesz już teraz wstępnie rezerwować sobie czas 🙂

Zobacz też, jakie tematy podjęliśmy podczas poprzednich spotkań!

Edukacja to Twoja pasja? Nie przegap szkoleń, które mogą Cię zainteresować!

Zostaw nam swoje imię i adres e-mail, a będziemy Cię informować o nowych webinarach, kursach, otwieranych naborach na studia i innych wydarzeniach Progresfery.

Swoją zgodę zawsze możesz wycofać jednym kliknięciem.

#NauczycielomJutra #DlaSzkołyzPomysłem