Konferencja online dla nauczycieli - Let’s PLAY! - (nie)zwykła edukacja. Zapisz się i zdobądź wiedzę o game based learning i grywalizacji.

Konferencja online dla nauczycieli

Zapoznaj się z nagraniami i materiałami z konferencji

2 dni | Eksperci z Polski i Norwegii | konferencja on-line | wykłady i warsztaty

Konferencja online dla nauczycieli - Let’s PLAY! - informacje

Jeśli jesteś zainteresowana/y wprowadzeniem elementów grywalizacji i GBL na swoich lekcjach, chcesz posłuchać wskazówek od praktyków z Polski i z Norwegii i sprawdzić się osobiście na warsztatach korzyści z gier dla edukacji – to konferencja dla Ciebie!

Zdobędziesz na niej wiedzę o Game Based Learning i grywalizacji oraz metodach z nimi związanych, posłuchasz praktyków, którzy mają już doświadczenie w wykorzystywaniu tych rozwiązań oraz poznasz  łatwe w zastosowaniu narzędzia, które będziesz mogła/ mógł od razu wdrożyć do swojej pracy.

Zapisz się już teraz!

Informacje organizacyjne

• Konferencja 2-dniowa.
  • Termin 26.08 – 27.08.2021.
  • Godziny: czwartek 26.08: 9.00-17.00, piątek 27.08: 9.00 – 14.00
  • Wydarzenie całkowicie bezpłatne
  • Konferencja online
  • Każda osoba uczestnicząca w konferencji otrzyma zaświadczenie zgodne
    z wymaganiami MEiN
  • Międzynarodowe grono prelegentów – wystąpią prelegenci zarówno z Polski, jak i z Norwegii (zapewniamy tłumaczenie)
  • W programie zarówno wykłady, jak i warsztaty
  • Źródło finansowania: Konferencja online dla nauczycieli organizowana jest w ramach projektu Let’s PLAY! Game Based Learning – (nie)zwykła edukacja realizowanego jest w ramach Programu Edukacja (Komponent IV), finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2020

Do konferencji zostało

Dni
Godziny
Munuty
Sekundy

Prelegenci i tematyka wystąpień

Szczegółową agendę można znaleźć na platformie Gridaly, na której odbędzie się konferencja

Organizator i partnerzy

Organizator konferencji - NODN Progresfera

W Progresferze Od ponad 10 lat pracujemy na rzecz edukacji i wierzymy,
że wspólnymi siłami możemy ją oddolnie zmieniać na lepsze. Szkolimy nauczycieli i pokazujemy im proste i skuteczne pomysły i rozwiązania. Prowadzimy platformę szkoleniową, na której, wraz z naszymi wspaniałymi trenerkami, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Szukamy też możliwości, aby urzeczywistniać większe projekty, takie jak Projekt Let’s PLAY! Game Based Learning – (nie)zwykła edukacja.

Kluczową osobą zaangażowaną w projekt jest Robin Isfold Munkvold, profesor nadzwyczajny w dziedzinie technologii informatycznych. Robin od 15 lat uczy i prowadzi badania w dziedzinie technologii informatycznych, rozwoju oprogramowania i gier cyfrowych. Opublikował wiele międzynarodowych artykułów na ten temat i był kierownikiem projektów związanych z grami i nauką. Robin jest częścią grupy zarządzającej Centre for Excellent IT-education, zarządzającej i prowadzącej badania na tematy związane ze szkolnictwem wyższym, technologiami informatycznymi i jakością środowiska uczenia się.

nord-university_logo_201809041200251

Partner - Uniwersystet NORD

Nord University zajmuje się tworzeniem programów edukacyjnych i badań ze szczególnym naciskiem na (między innymi) edukację. Współpracuje z partnerami międzynarodowymi, np. Rosja, Ukraina i Słowacja. Zaangażowany w projekt Wydział Nauk Społecznych jest jednym z największych norweskich ośrodków edukacji i badań w swojej dziedzinie. Badania prowadzone przez Wydział mają między innymi formę projektów stosowanych i interdyscyplinarnych.

eduexpert

Partner - Eduexpert

Eduexpert realizuje projekty edukacyjne i szkoleniowe od 2010. Firma wyspecjalizowała się w produkcji edukacyjnych materiałów cyfrowych o wysokiej jakości, jak filmy, animacje, programy. Firma realizuje z sukcesem projekty finansowane z UE, funduszy norweskich, jak i na zlecenie MEN. Zespół firmy składa się z szerokiego grona różnorodnych ekspertów współpracujących w zakresie tworzenia nowoczesnych e-materiałów wykorzystywanych przez młodzież i dorosłych.

Chcesz wiedzieć więcej?

Konferencja online dla nauczycieli

Edukacja to Twoja pasja? Nie przegap nowych kursów dla siebie!

Raz na 3-4 tygodnie otrzymasz informacje o nowych kursach i webinarach.

#Nauczycielom jutra #Dla szkoły z pomysłem