Konferencja online dla nauczycieli - Let’s PLAY! - (nie)zwykła edukacja. Zapisz się i zdobądź wiedzę o game based learning i grywalizacji.

Konferencja online dla nauczycieli

Na dziś zbieramy osoby wstępnie zainteresowane udziałem, nie oczekujemy stuprocentowej deklaracji obecności. 
Pełną rejestrację przeprowadzimy bliżej terminu konferencji. 

2 dni | Eksperci z Polski i Norwegii | transmisja on-line | wykłady i warsztaty

Konferencja online dla nauczycieli - Let’s PLAY! - szczegóły

Jeśli jesteś zainteresowana_y wprowadzeniem elementów grywalizacji i GBL na swoich lekcjach, chcesz posłuchać wskazówek od praktyków z Polski i z Norwegii i sprawdzić się osobiście na warsztatach korzyści z gier dla edukacji – to konferencja dla Ciebie! Zdobędziesz na niej wiedzę o Game Based Learning i grywalizacji oraz metodach z nimi związanych, posłuchasz praktyków, którzy mają już doświadczenie w wykorzystywaniu tych rozwiązań oraz poznasz  łatwe w zastosowaniu narzędzia, które będziesz mogła/ mógł od razu wdrożyć do swojej pracy. 

  • Konferencja 2-dniowa. Termin 30.08 -31.08.2021
  • Wydarzenie całkowicie bezpłatne 
  • Konferencja online
  • Międzynarodowe grono prelegentów – wystąpią prelegenci zarówno z Polski, jak i z Norwegii (zapewniamy tłumaczenie)
  • W programie zarówno wykłady, jak i warsztaty
  • Źródło finansowania: Konferencja online dla nauczycieli organizowana jest w ramach projektu Let’s PLAY! Game Based Learning – (nie)zwykła edukacja realizowanego jest w ramach Programu Edukacja (Komponent IV), finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-202

Organizowanie konferencji w czasie pandemii niesie za sobą ciekawe wyzwania 🙂 Już samo ustalenie formy – czy robimy konferencję wyłącznie online, czy też proponujemy dodatkowo formę stacjonarną jest decyzją niełatwą. Wiemy za to na pewno, że konferencja online się odbędzie! Mamy finansowanie, mamy zespół, mamy plan! Zapraszamy do wyrażenia chęci udziału w konferencji – dzięki temu będziesz regularnie otrzymywać informacje o konferencji, zaproszonych prelegentach itd. 

Chcesz wiedzieć więcej?

Edukacja to Twoja pasja? Nie przegap nowych kursów dla siebie!

Raz na 3-4 tygodnie otrzymasz informacje o nowych kursach i webinarach.

#Nauczycielom jutra #Dla szkoły z pomysłem