Doskonale! Od teraz razem będziemy zmieniać edukację! Aby dokończyć zapis na szkolenie uzupełnij swoje dane poniżej.

Dostęp do kursów będziesz mieć na naszej platformie szkoleniowej. Jeśli masz już na niej konto bo nie jest to Twój pierwszy zakup czy jesteś naszym studentem, to użyj proszę tego samego adresu e-mail co poprzednio. Dzięki temu kurs doda się do Twojego konta.

Wskazówka: jeśli koszt szkolenia pokryje Twoja placówka – podaj dane do faktury oraz wybierz “przelew tradycyjny” jako formę płatności. Dostęp do kursu otrzymasz w przeciągu 2-3 dni roboczych i wyślemy Ci fakturę (z 14-dniowym terminem płatności) na maila. 


Twój koszyk aktualnie jest pusty.

Wróć do sklepu


Zobacz opinie o naszych kursach

Świetne szkolenie, polecam!
Joanna Grabiak-Pasiok
Joanna Grabiak-Pasiok
2023-05-08
Szkolenie warte polecenia innym nauczycielom. Prowadząca w sposób praktyczny przekazała informacje dot. tworzenia IPET-u.
Arleta Nowak
Arleta Nowak
2022-09-13
Fantastyczne szkolenia, bardzo kontaktowe i kompetentne prowadzące. Zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuję w codziennej pracy. POLECAM!
Magdalena Bogumił
Magdalena Bogumił
2022-09-06
Bardzo kreatywne miejsce, w którym można znaleźć wiele ciekawych treści przekazywanych na wysokim poziomie. Sylwia z SP
S K
S K
2022-08-12
Polecam, świetne prowadzące i duża dawka wiedzy.
Dagmara Dębińska
Dagmara Dębińska
2022-05-19
Bardzo wysoki poziom prowadzonych zajęć, dużo wartościowych i przydatnych w pracy trenera informacji. Mimo formy zdalnej, grupa oraz prowadzący byli cały czas w interakcji. Bardzo dobre proporcje między wykładem a ćwiczeniami. Polecam !
Waldemar Grabowski
Waldemar Grabowski
2022-05-18
Uczestniczyłam w kilku krótkich szkoleniach, dłuższym kursie i konferencji zorganizowanej przez NODN Progresfera. I na pewno nie jest to zamknięta lista. Jeśli komuś słowo szkolenie (i to w oświacie) źle się kojarzy, to tutaj na pewno ani się nie zawiedzie, ani nie zmarnuje czasu.
Joanna Maria Potocka
Joanna Maria Potocka
2022-05-17
Kolejny już raz uczestniczę w kursie i studiach podyplomowych prowadzonych przez NODN Progresfera. Zawsze niecierpliwie czekam na kolejne zajęcia, zwłaszcza te prowadzone przez doborowy duet Aleksandra Klupś i Agnieszka Kuca. Poziom merytoryczny zajęć i fantastyczne podejście do słuchacza sprawiają, że moje horyzonty sięgają coraz dalej i mam przy tym tak ważne dziś poczucie bezpieczeństwa. (Robert Krukowski SP)
Robert Krukowski
Robert Krukowski
2022-05-17