Doskonale! Od teraz razem będziemy zmieniać edukację! Aby dokończyć zapis na szkolenie uzupełnij swoje dane poniżej. Przy okazji utworzysz konto na naszej platformie, na której będziesz mieć dostęp do wybranego kursu/webinaru.

Wskazówka: jeśli koszt szkolenia pokryje Twoja placówka – podaj dane do faktury oraz wybierz “przelew tradycyjny” jako formę płatności.


Twój koszyk aktualnie jest pusty.


Zobacz opinie o naszych kursach

Jestem uczestniczką kilku szkoleń prowadzonych przez p. Agnieszkę i p. Aleksandrę. Zawsze są doskonale przygotowane pod względem merytorycznym. Poza tym obie Panie podają ciekawe przykłady scenek z życia klasy, a także propozycje poradzenia sobie z danym problemem. Natomiast zadania, w które są angażowani uczestnicy kursu, pozwalają lepiej zrozumieć omawiane zagadnienie i wypracować sposób, by sobie poradzić w podobnej sytuacji.
Katarzyna Wojciechowska
Katarzyna Wojciechowska
2021-12-01
Super szkolenie , wiele cennych porad dotyczących sposobów radzenia sobie z wykluczeniem, z chęcią będę korzystać z kolejnych propozycji.
Beata Słomkowska
Beata Słomkowska
2021-12-01
Kurs Mowa Nienawiści prowadzony bardzo rzeczowo. Panie prowadzące kurs nie przynudzają, są bardzo swobodne i dowcipne, potrafią zainteresować.
krysiama
krysiama
2021-11-29
Profesjonalizm w pełnym znaczeniu tego słowa. Kiedy przychodzi już myśl, że żadne szkolenie nie wniesie nic nowego do życia zawodowego, wtedy pojawia się PROGRESFERA. Serdecznie polecam.
Natalia Suszyńska - Kamyszek
Natalia Suszyńska - Kamyszek
2021-11-24
Współpraca z NPDN PROGRESFERA układa się od wielu lat bardzo dobrze. Korzystałam z kilku szkoleń w A i A Doradztwo i Edukacja Psychologiczna zarówno w Poznaniu, jak i tych organizowanych na miejscu w mojej szkole. Dzięki wsparciu merytorycznemu Pań Agnieszki i Aleksandry udało mi się założyć klub Mediatorów rówieśniczych. Wiedza jaką Panie przekazały uczniom procentuje do tej pory. Zajęcia prowadzone były w sposób bardzo rzetelny, a warsztatowa forma umożliwiła uczniom szybsze wejście w trudną tematykę. Z PROGRESFERĄ współpracowaliśmy także podczas organizacji szkoleń dla nauczycieli oraz rodziców. Na pomoc obu Pań mogłam także liczyć podczas indywidualnych konsultacji. Prowadzące z dużą wiedzą, umiejętnością jej przekazu oraz życzliwością do odbiorców. Pozdrawiam B. Lupa- pedagog- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lipce.
Basqa Lupa
Basqa Lupa
2021-11-21
Brałam udział w kursie Progresfery. Bardzo dobry!!! Doskonałe były ćwiczenia interaktywne. Pierwszy raz spotkałam się z taką formą prowadzenia zajęć online. Polecam wszystkim nauczycielom.
Maria Bykowska
Maria Bykowska
2021-11-20
Uwielbiam uczestniczyć w szkoleniach formy Progresfera!! Wiedza teoretyczna przeplatana jest ciekawymi, praktycznymi ćwiczeniami. Tematyka wszystkich szkoleń oscyluje wokół problemów współczesnej szkoły, dlatego już od 5 lat biorę udział we wszystkich możliwych formach edukacyjnych.
Paulina Michalak-Piotrowska
Paulina Michalak-Piotrowska
2021-11-19
Uczestniczyłam w wielu kursach i konferencjach organizowanych przez Progresferę. Ciekawa formuła prowadzonych zajęć, tematyka odpowiadającą bieżącym potrzebom, forma warsztatowa, bogactwo przekazywanych materiałów, pełen profesjonalizm prowadzących tworzących świetną atmosferę - to daje gwarancję właściwej inwestycji w rozwój zawodowy...
Irena Kostecka
Irena Kostecka
2021-11-18
Wieloletnia i efektywna współpraca Zespołu Szkół Łączności w Poznaniu z NODN Progresfera jest dowodem profesjonalizmu i zaangażowania trenerek oraz doskonałej jakości prowadzonych zajęć. Polecam!
Magdalena Jurczyk-Maciuszonek
Magdalena Jurczyk-Maciuszonek
2021-11-18
Korzystam indywidualnie i w zakładzie pracy ze szkoleń organizowanych przez Progresferę. Super trenerki, nauka zawsze przez działania praktyczne i konkretne podpowiedzi. Spotkania dodają skrzydeł, propzycje można łatwo wprowadzic do swojej pracy wychowawczej i dydaktycznej. Polecam dyrektorm szkół i wszystkim nauczycielom - warto z Progresferą, bo szkolenia skrojone na miarę.
Katarzyna Lulkiewicz
Katarzyna Lulkiewicz
2021-11-18