Back

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Uczymy współpracy i myślenia! – Cooperative learning i krytyczne myślenie na lekcjach

Jeśli czujesz, że twoje lekcje stały się powtarzalne i brakuje w nich tej „iskry”, która zapali Twoich uczniów do działania i masz świadomość, że musisz coś zmienić, bo nie chcesz być tylko wykładowcą, który wtłacza uczniom do głowy definicje, odmiany …

65.00 

Jak współpracować, by nie zwariować? Patenty na skuteczną współpracę z rodzicami w przedszkolu

Masz ciekawe pomysły na działania w głowie, ale nie potrafisz się na nich skupić z powodu „problemowego” rodzica? Złośliwość, brak szacunku, konflikt oddziaływań to tylko niektóre z napotykanych problemów. Na naszym kursie poznasz  szereg narzędzi i technik komunikacyjnych, dzięki którym uzyskanie porozumienia będzie o niebo łatwiejsze.

65.00 

WYCHOWAWCA POTRZEBNY OD ZARAZ! – Gotowy plan zajęć wychowawczych na 1 semestr

Na naszym kursie otrzymasz gotowy plan zajęć wychowawczych wraz z celami. Otrzymasz też gotowe karty pracy oraz scenariusze zajęć, które pokażą nowe możliwości pracy z uczniami.

65.00 

SPE – sfera papierologii edukacyjnej, czyli sprawdzony przepis na IPET i WOPFU

Każdy nauczyciel, pedagog, dyrektor chce, aby uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, czuł się bezpiecznie w placówce. Ilość dokumentów, które należy sporządzić dla dziecka posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, często sprawia, że nie mamy siły i energii, aby poświęcić czas na przygotowanie ciekawych zajęć …

65.00 

Od wypalenia do zapalenia – wakacyjne patenty na wypalenie zawodowe

Zmęczenie, frustracja, permanentny brak czasu, nieustające życie w stresie, spotykanie się z roszczeniowymi rodzicami i dziećmi, wymaganiami dyrekcji – brzmi znajomo? Wypalenie zawodowe to częste doświadczenie nauczycielek i nauczycieli, można jednak mu przeciwdziałać. Po naszym kursie odzyskasz energię i kreatywność, czyli supermoce nauczycieli!

45.00 

Jak rozbudzić apetyt na czytanie? Konkretne rozwiązania na zachęcenie uczniów do książek

Jak sprawić, aby książki były częścią życia każdego ucznia? Jak zachęcić dzieci i młodzież do czytania? Jak wychować "pożeraczy książek"? I właściwie po co czytać? Jeśli szukasz rozwiązań i pomysłów na zachęcenie uczniów do książek - zapisz się na nasz kurs!

48.00 

Roszczeniowa postawa rodzica. Łatwe techniki na trudne sytuacje.

Kurs, na którym pokazujemy i ćwiczymy techniki przydatne w relacjach z rodzicami, którzy są bardziej wymagający - naciskają, żądają, manipulują, nie chcą ustąpić. Pokazujemy jak konkretnie reagować, aby ochronić i siebie i relację z rodzicem. Uczymy, jak zadbać o siebie jednocześnie dbając o relację.

65.00 

Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce… Budowanie motywacji i zaangażowania uczniów

Kurs e-learningowy, na którym dowiesz się jak wzbudzać i wzmacniać motywację uczniów. Budowanie poczucia własnej skuteczności, flow przy nauce, budowanie motywacji indywidualnej/grupowej.

65.00 

Wykluczenie rówieśnicze boli naprawdę! Strategia pracy z uczniem i z całą klasą

Kurs e-learningowy stanowiący zbiór pomysłów i sprawdzonych rozwiązań w zakresie profilaktyki i walki ze zjawiskiem wykluczenia rówieśniczego. Wykluczenie i jego konsekwencje. Procedura działania. Zapisz się na kurs!

65.00 

Co jest grane? Elektroniczna rozrywka – kiedy i jak reagować?

Kurs e-learningowy dla rodziców i nauczycieli na temat korzystania dzieci i młodzieży z gier wideo. Elektroniczna rozrywka, klasyfikacja gier PEGI, rola przemocy w grach, scenariusze lekcji.

39.00 

Smaki i zapachy świąt – elementy integracji sensorycznej na zajęciach w przedszkolu i edukacji wczesnoszkolnej

Stymulacja zmysłów jest niezwykle ważna, a świąteczny klimat niewątpliwie jej sprzyja. Przychodzimy do Ciebie ze szkoleniem wypełnionym sprawdzonymi pomysłami na sensoryczne aktywności. Otrzymasz na nim konkretne propozycje różnorodnych zabaw i ćwiczeń, nie tylko tych stolikowych w trybie siedzącym ;)

59.00 

Edukacja to Twoja pasja? Nie przegap nowych kursów dla siebie!

Będziemy Cię informować o naszych nowych webinarach i innych okazjach.

#Nauczycielom jutra #Dla szkoły z pomysłem